Podstawowe wyposażenie kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

tulinez
  • tulinez

  • Posty: 16
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Fajne, takie rzeczy są bardzo przydatne w kuchni. Wczoraj dostałam w prezencie nożyce do cięcia drobiu, tez gerlacha bo to moja ulubiona marka, zresztą moja mam też ma wszystko od nich.

Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

malgoska1982
Ja do wyposażenia kuchni podeszłam kompleksowo. Przerażało mnie, ze będę musiała biegać po sklepie za wałkiem, formą do ciasta, czy miarką.
Kupiłam wszystko u jednego dostawcy: http://www.tarkaimiarka.pl/
Zaoszczędziłam przy tym bardzo dużo, bo mieli sporo rzeczy w promocji a dodatkowo zakupy są premiowane darmową wysyłką i zniżkami.
Polecam.
obrazek

Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

Zardox
  • Zardox

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
My mamy sporo rzeczy z http://www.agdchrosciel.pl/ bo i garnki tu kupiliśmy przy okazji zmiany mieszkania i sporo kuchennych gadżetów. Wszystko się sprawdziło, nie narzekamy na jakość.

Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

Ania890
  • Ania890

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Podstawowe wyposażenie kuchni oprócz sprzętów elektronicznych to akcesoria, które uwielbiam! Parę miesięcy temu remontowałam kuchnię i mogłam sobie pozwolić na parę fajnych przydatnych gadżetów. Kupowałam z tej stronki (usunięte przez moderatora)

Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

aga_gotuje
Też miałam ostatnio ten "problem" bo urządzałam kuchnie Prócz sprzętów elektonicznych, najbardziej urzekły mnie koszyczki z wikliny, wspominałam wyżej o nich. I w nowoczesnej kuchni super się prezentują no i zyskałam porządną deskę do krojenia, bo w zestawie jest. Zobacz sobie na allegro albo na dawandzie - WILLOVE szukaj. Pozdrowienia

Odp: Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

aga_gotuje
kama30 napisał(a):

Witajcie, ja mam pytanie dotyczące przechowywania owoców i warzyw w kuchni, bo zawsze trzymałam je luzem na blacie albo w szklanych misach. Ostatnio u koleżanki widziałam koszyczki wiklinowe i super wyglądały, ale nie wiem czy nadają się do kuchni?


Wiklina do kuchni jak najbardziej, od zawsze w taki sposób przechowuje owoce czy chleb bo nie dość ze produkty się nie „duszą” to jeszcze estetycznie wyglada. Nawet niedawno zakupiłam pojemniki takie, ale w bardziej współczesnym wydaniu i z dodatkowymi zastosowaniami i tym bardziej ciesze się, że nie jestem sama z tą wikliną. Także polecam.
A te moje pojemniki możesz znaleźć na allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41044381

Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

kama30
  • kama30

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Witajcie, ja mam pytanie dotyczące przechowywania owoców i warzyw w kuchni, bo zawsze trzymałam je luzem na blacie albo w szklanych misach. Ostatnio u koleżanki widziałam koszyczki wiklinowe i super wyglądały, ale nie wiem czy nadają się do kuchni?

Odp: Odp: Odp: Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
A gdzie kupiłaś? Jeśli w dobrej cenie, to warto wiedzieć, gdzie szukać (sama chcę kupić lodówkę ).

Odp: Odp: Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

Jagoda_Pobruc
dzięki , znalazłam swojego panasonica tak tanio

Odp: Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Hej! Na ceneo.pl wpisz markę płyty indukcyjnej i tam masz też opinie osób, które ten sprzęt kupiły. Warto skorzystać!

Odpowiedz na/ edytuj Podstawowe wyposażenie kuchni