Podstawowe wyposażenie kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

Jagoda_Pobruc
kurcze na tej stronce jest tylko taki typowy opis wszystkich sprzętów, a mi chodzi bardziej o to jak one sprawują się w praktyce, niemniej jednak dzięki zdecydowałam się na płytę z panasonica, zobaczymy jak będzie się sprawować

marynio

marynio
  • marynio

  • Posty: 58
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wiem czy wyposażenie naszej nowej kuchni to większy problem mojej żony czy mój? Na całe szczęście odkryłem stronkę electro.pl
I problem rozwiązany, ceny mnie nie zabiły, a dostawa szybka, kompletna i nie uszkodzona.

Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie wiem, czy panasonic ma płytę indukcyjną. Ja kupiłam marki Amica i jestem z niej bardzo zadowolona

Odp: Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

Jagoda_Pobruc
Wielkie dzięki a jak bys mi mogła napisać jaki model płyty masz z Panasonica byłabym wdzięczna bo mnie na razie tylko przerażają te zakupy O_O

Odp: Podstawowe wyposażenie kuchni

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Cześć! Polecam płytę indukcyjną, sama mam taką i jestem z niej bardzo zadowolona. Jeżeli masz możliwość to kup właśnie ją, jest po prostu moim zdaniem lepsza. Zainwestuj także w piekarnik i mikrofalówkę. Na pewno Ci się przydadzą. Jeśli coś jeszcze przyjdzie mi do głowy, dam znać

Podstawowe wyposażenie kuchni

Jagoda_Pobruc
Witajcie, mam pytanie. Urządzam teraz całą kuchnię od nowa i zastanawiam się jakie podstawowe sprzęty mogłabym kupić . Przyznam bez bicia że wcześniej nie gotowałam ale po ślubie jednak trochę się to zmienia dlatego nie mam aż tak dużego pojęcia co mogę kupić na początek do nowej kuchni. Aktualnie mam tylko stary ale kochany blender panasonica i właśnie z tej firmy sprzętów szukam. Chciałam jeszcze zapytać co jest bardziej opłacalne , zwykła kuchenka czy płyta indukcyjna ? ( mam i tą i tą możliwość do wyboru)

Odpowiedz na/ edytuj Podstawowe wyposażenie kuchni