Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Obserwuj wątek

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
ja od jakiegoś czasu wymieniam stare, spracowane przez lata noże i przyrządy kuchenne na nowe, firmy Fiskars. Tanie nie są, ale można kupować pojedyncze sztuki czyli 1-2 co jakiś czas...do noży jest też świetna i poręczna ostrzałka, która na razie służy do ostrzenia tych jeszcze nie wymienionych noży i doskonale przedłuża ich żywot. Wszystkie narzędzie są wykonane z bardzo dobrej jakości tworzyw i stali, świetnie leżą w ręku i estetycznie wyglądają - na prawdę polecam. Używają ich też profesjonaliści a ja zakochałam się w nich podczas konkursu, w którym użyczono ich nam, uczestnikom, ze Studia Kulinarnego mistrza Roberta Sowy
obrazek obrazek


zmieniono 1 raz (ostatnio 08 cze 2011 11:48 przez Pyza)

Odp: Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
jezeli chodzi o urzadzenia to polecam najmniejszą kuchnię świata czyli termomix...ugotuje, rozdrobni,utrze, zrobi majonez, ciasta drożdżowe, jogurt ma tez przystawkę do gotowania na parze...nie zajmuje wiele miejsca na blacie a jest wykorzystywany bardzo czesto

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Babciagramolka
Gorąco polecam tzw Rozdrabniacz - mam Boscha .Doskonale spełnia się przy rozdrabnianiu mniejszych ilości mięsa i to zarówno surowego jak i gotowanego , robieniu past ( jajka , warzywa , wędliny , ryby wędzone ) - nawet ziemniaki na placki w nim rozdrabniam .Zawsze miałam problem z mieleniem kilku łyżek gotowanego mięsa w maszynce .Od chwili kiedy mam Rozdrabniacz - czyli mniej więcej od roku maszynki wcale nie używam . Na 2 osoby wystarczy to urządzenie .
obrazek

Odp: Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

Ja mam takie z Ikei i jestem bardzo zadowolona, na trzy pojemniki na śmieci, w sam raz jak ktoś segreguje śmieci, polecam.
obrazek

Pomóżcie w wyposażeniu kuchni

darmiona
  • darmiona

  • Posty: 455
  • Przepisy: 304
  • Artykuły: 14
kochani, właśnie rozpoczynam budowę nowej kuchni od zera. Proszę Was o rady dotyczące sprzętów-co warto kupić, z czego jesteście niezadowoleni? Jakie zmywarki, lodówki, miksery itd polecacie? A co z naczyniami, ozdobami, młynkami? Czy maszyna do robienia chleba jest używana, czy stoi zakurzona? Z czego byście nie zrezygnowali? Bardzo proszę o wszelkie porady dotyczące każdego szczegółu - nawet desek do krojenia!Będę bardzo wdzięczna :-)

Odpowiedz na/ edytuj Pomóżcie w wyposażeniu kuchni