Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Obserwuj wątek

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Sarenka napisał(a):

dzisiaj, 17:22 Salatka z porem, jajami i ananasem wiosenka 50 online 1 pkt
dzisiaj, 17:22 Salatka w stylu greckim wiosenka 50 online 1 pkt
dzisiaj, 17:12 Szynka w czerwonej kapuscie wiosenka 50 online 1 pkt

Zaintrygowal mnie powyzszy przypadek. Sa to oceny moich przepisów. Wiem, ze kazdy ma prawo je oceniac wedlug swoich kryteriów, ale ... Dodaje przepisy, ktore sprawdzilam. Dlaczego osoby, ktore nie maja ani jednego dodanego przepisu i najprawdopodobniej nigdy nie wypróbowaly tych, ktore oceniaja, wystawiaja oceny wedlug wlasnego kaprysu? Poswiecam swoj czas, robie zdjecia, nie po to by zdobywac nagrody, ale aby dzielic sie swoim doswiadczeniem, sama rowniez czesto korzystam z przepisów innych osób. Dlaczego takie osoby jak wyzej ukazana wiosenka50, moze sobie bez przeszkod wystawiac szereg krytycznych ocen? Bardzo prosze o wyjasnienie, czy to jest normalne? Nie widze zadnego sensu w takim postepowaniu... Poza absurdalna zawiscia. I przyznam, ze jest mi przykro, ze takie osoby jak wiosenka50 moga sobie pozwalac na takie oto frywolne posunieca, ktore wedlug mnie nie maja nic wspolnego z gotowaniem.

To nie jest fair i wiesz o tym i Ty i ja doskonaleNie wiem dlaczego co niektorzy ludzie to robia,wg.mnie to tylko czysta zlosliwosc,pamietasz na pewno jak swego czasu Kiwi oceniala przepisy(min,moje)na 1Byc moze czerpia z tego satysfakcje,ze co niektorym uzytkownikom obniza ocena,sami nie bardzo maja sie czym pochwalic,wiec probuja dokopac innym,ale my sie nie damy Sarenko

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

mania
  • mania

  • Posty: 201
  • Przepisy: 72
  • Artykuły: 0
A czy to jest fair? 4 dni temu dodałam przepisy kilka z nich zostalo uznane za skopiowane z innych stron nie pierwszy juz raz zreszta ,zdjecia byly moje i przepisy rowniez jeden z kilku przepisow nie zostal dodany przez moderatora chyba ? i do tej pory czekam na dodanie mojego przepisu do listy i niestety ,nie doczekam sie chyba nie wiem czy to przez zlosliwosc osoby-moderatora po wyslaniu do niego wiadomosci - odpowiedzi ze moje przepisy nie sa skopiowane i prosilam o przeslanie mi nazwy strony na ktorej niby jest ten sam przepis i zdjecie, czy poprostu brak czasu .Nie wiem ...Do tej pory nie otrzymalam zadnej odpowiedzi jesli ludzie ktorzy zajmuja sie tym postepuja w ten sposob no to ja nie mam pytan .To dopiero dziecinada.Nie mam pojecia być moze tyle czasu trzeba czekac na dodanie przepisu

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
No nie? Po prostu dziecinada? Jak dobrze zrozumialam to z mojej strony?

Odp: Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

halina
  • halina

  • Posty: 153
  • Przepisy: 717
  • Artykuły: 0
ale afera o oceny , dziecinada .

Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?

Sarenka
  • Sarenka

  • Posty: 3284
  • Przepisy: 571
  • Artykuły: 1
dzisiaj, 17:22 Salatka z porem, jajami i ananasem wiosenka 50 online 1 pkt
dzisiaj, 17:22 Salatka w stylu greckim wiosenka 50 online 1 pkt
dzisiaj, 17:12 Szynka w czerwonej kapuscie wiosenka 50 online 1 pkt

Zaintrygowal mnie powyzszy przypadek. Sa to oceny moich przepisów. Wiem, ze kazdy ma prawo je oceniac wedlug swoich kryteriów, ale ... Dodaje przepisy, ktore sprawdzilam. Dlaczego osoby, ktore nie maja ani jednego dodanego przepisu i najprawdopodobniej nigdy nie wypróbowaly tych, ktore oceniaja, wystawiaja oceny wedlug wlasnego kaprysu? Poswiecam swoj czas, robie zdjecia, nie po to by zdobywac nagrody, ale aby dzielic sie swoim doswiadczeniem, sama rowniez czesto korzystam z przepisów innych osób. Dlaczego takie osoby jak wyzej ukazana wiosenka50, moze sobie bez przeszkod wystawiac szereg krytycznych ocen? Bardzo prosze o wyjasnienie, czy to jest normalne? Nie widze zadnego sensu w takim postepowaniu... Poza absurdalna zawiscia. I przyznam, ze jest mi przykro, ze takie osoby jak wiosenka50 moga sobie pozwalac na takie oto frywolne posunieca, ktore wedlug mnie nie maja nic wspolnego z gotowaniem.

Odpowiedz na/ edytuj Prosze o wyjasnienie, czy to jest fair?