przechowywanie ugotowanych pierogów

Obserwuj wątek

Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

Andrew1970
Ja polecam pierogi marki soodi mrożone najwyższa jakość produktu i duża ilość smaków polecam!

Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

Andrew1970
Ja polecam pierogi marki soodi mrożone najwyższa jakość produktu i duża ilość smaków polecam!

Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
w żołądku tam ich miejsce

Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Dzięki za radę.

Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

astra
  • astra

  • Posty: 605
  • Przepisy: 37
  • Artykuły: 0
kasia 100 napisał(a):


Chciałabym otworzyć małą pierogarnię- na zasadzie fast foodu...I stąd moje pytanie...pierogi wyrabiane byłyby ręcznie , tyle że jest czasochłonne ich gotowanie na miejscu- a mój interes opierałby się na tym że klient nie czeka, tylko dostaje do ręki...i idzie dalej...Jak to można załatwić inaczej....Będę wdzięczna za odpowiedź.

Kolo mnie jest pierogarnia ale pierozki robione są na miejscu i bywa tak,że trzeba troszke poczekac. Ale nikomu to nie przeszkadza i zawsze stoi w kolejce jakies 10 osob.

Odp: Odp: Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
Doro napisał(a):

msewka napisał(a):

Pierogi mrozicie surowe czy ugotowane? Ja nigdy nie zamrażałam,więc nie wiem.

Ewa, zamrazam surowe. Zrobione pierogi klade na deseczke i wkladam do zamrazalnika, zeby sie zamrozily. Po zamrozeniu przekladam do woreczkow, i do zamrazalki. Wtedy nigdy nie beda posklejane, napewno wiecej kobiet tak robijest wyprobowane.



TEŻ TAK ROBIĘ , A PIEROGI MOŻNA ZAMRAŻAĆ W TEN SPOSÓB GOTOWANE I SUROWE. Z TYM ŻE GOTOWANE PIEROGI WYJMUJĄC Z ZAMRAŻALKI WRZUCAMY NA GORĄCĄ WODĘ I RAZ DWA DO JEDZENIA A MROŻONE JEDNA MUSZĄ SIĘ POGOTOWAĆ TROCHĘ.

Odp: Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
Ja jak mroze to tylko podgotowane,jak sie tylko woda zagotuje to odcedzam,a potem zostawiam do przestygniecia.
Zeby pierogi mi sie nie skleily w zamrazalce w jedna wielka bryle,to wczesniej w szufladzie zamrazalnika rozkladam plasko pierogi,jak juz sie podmroza to wkladam do woreczka i zamrazam.

Odp: Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
msewka napisał(a):

Pierogi mrozicie surowe czy ugotowane? Ja nigdy nie zamrażałam,więc nie wiem.

Ewa, zamrazam surowe. Zrobione pierogi klade na deseczke i wkladam do zamrazalnika, zeby sie zamrozily. Po zamrozeniu przekladam do woreczkow, i do zamrazalki. Wtedy nigdy nie beda posklejane, napewno wiecej kobiet tak robijest wyprobowane.

Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Pierogi mrozicie surowe czy ugotowane? Ja nigdy nie zamrażałam,więc nie wiem.

Odp: przechowywanie ugotowanych pierogów

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
pierogi można mrozić, a do pierog arni przywozić już ugotowane ale zimne. Tylko potrzebny garnek z wodą i cedzak z rączką na miejscu. Kiedy ktoś zamawia pierogi wrzucamy na sitko i zanurzamy w gorącej wodzie (nie gotować) trzymamy ok 1, 2 minutki i gotowe.

Odpowiedz na/ edytuj przechowywanie ugotowanych pierogów