QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Obserwuj wątek

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Zaraz poleci do was pytanie, tylko przypomnę zasady:


Pierwsza osoba której prawidłowa odpowiedź pojawi się tu na form - wygrywa wisiorek WKruk ufundowany przez sponsora naszego konkursu makaronowego - producenta marki Tao Tao. Zwycięzcę ogłaszamy tu, a potem na stronie konkursowej w podsumowaniu. Wysyłka nagród nastąpi po zakończeniu konkursu makaronowego.


Odpowiedzi na pytania koniecznie szukajcie na stronie: www.chinskinowyrok.pl

UWAGA: Informacje zamieszczone na ww. stronie są jedyną podstawą do weryfikacji odpowiedzi.

Uwaga: prosimy nie modyfikować raz udzielonej odpowiedzi. Zmodyfikowanych odpowiedzi, czyli takich do których autor wprowadzał poprawki nie będziemy brać pod uwagę. Można opublikować nową odpowiedź w nowym poście.

Uwaga proszę nie kopiować i nie wklejać w ramach odpowiedzi zbyt dużej ilości tekstu ze strony horoskopowej. Ponad 5 zdań wklejonych z horoskopu nie odnoszących się do pytania dyskwalifikuje odpowiedź.

Jeżeli odpowiedzią jest jeden znak zodiaku - proszę wymienić tylko ten jeden znak, a nie więcej.

Pytanie leci w kolejnym poście

Odp: Odp: Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Właściwie to powinnam powiedzieć witam wszystkie smoki, konie, węże, świnie, tygrysy, kozy, bawoły, psy, szczury, koguty eee... zapomniałabym o małpach i króliczkach uff

Odp: Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Witam słoniątka, tfu słoneczka, jak minął tydzień?

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

infante
  • infante

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
o coraz późniejszej porze laca pytania

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Katie
  • Katie

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
puk puk
















Odp: Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Maile będą wysyłane hurtem na koniec konkursu z prośbą o adres na który przysłać nagrody, będą pochodziły od Anny Rymkiewicz. A to było oczywiście ostatnie pytanie w dniu dzisiejszym, wybaczcie ale byłam zajęta jednym takim forumowym awanturnikiem i zapomniałam wam napisać, że to koniec na dziś. Do jutra, papa.

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Marysia123
Czyli to już koniec konkursu Tit Bo napisałaś wcześniej, że to ostatnie pytanie....A i pytanko O dane będziecie prosić mailowo czy jak ? Pozdrawiam, strasznie się cieszę i dziękuję

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Marysia123
Wreszcie mi się udało Oczywiście spróbuję wstawić jakiś przepis, a mój znak to świnia

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Prawidłowa odpowiedź to kogut, a nagroda leci do Marysia123
Gratuluję i pozdrawiam, jakim jesteś znakiem zodiaku i czy coś dla nas ugotujesz (czy wstawisz jakiś przepis?).

Odp: CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

pigwa
  • pigwa

  • Posty: 24
  • Przepisy: 103
  • Artykuły: 0
Małpa

Odpowiedz na/ edytuj QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!