QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Obserwuj wątek

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

glam89
  • glam89

  • Posty: 60
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
Zuzi o konkursie dowiedziałam się wczoraj i właśnie wczoraj odkryłam po raz pierwszy tą stronę. Kto wie, może w przeszłości będę zamieszczać przepisy i będę udzielać się na forach. A konkursy są dla wszystkich, a nie tylko dla ludzi, którzy są od dawna na tej stronie. Jeśli Ci nie pasuje ta "chołota" jak to określiłaś, nie musisz tu wcale zaglądać.

Odp: Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

lupita
  • lupita

  • Posty: 8
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
lupita napisał(a):

szok mam 36 lat i powiem szczerze nie spodziewałam sie wygranej bo mój czas nie był rewelacyjne totalny szok ale bardzo dziekuje widzą jak ludziska szybko piszą dopiero teraz weszła na forum zeby czekać na kolejny wisioreka tu taka niespodzianka urodzona 1973


oczywiście jestem Bawołem pozdrawiam wszystkie znaki oczywiscie czytam wrózby i lubie gotować

Odp: Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

lupita
  • lupita

  • Posty: 8
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0


To żadna aktywność
Zauważ że na pytania odpowiadają ludzie którzy zalogowali się tylko po to żeby wygrać wisiorek-nie mają żadnego dorobku kulinarnego
I na dodatek kłucą się jak jacyś smarkacze
Osoby które są na gotujmy X miesiecy i maja bogaty dorobek nie startują bo jak widzą taką chołote to mają dość.
W takich konkursach powinny brać udział osoby które przynajmniej są na serwisie zelogowane od tygodnia i mają co najmniej 5 przepisów [/quote]


witajcie szkada ze potraktowaliscie nmie za smarkacza fakt o konku dowiedziałam sie wczoraj przez portal ekonki i sie zalogowałam i czekałam na pytabie nie ja wybieralam jestem w szokui obieruje być aktywna na waszej stron

Odp: Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
yola napisał(a):

W życiu nie widziałam tylu ludzi na forum.Normalnie to nikt gadać nie chce,a teraz przez ten wisiorek wiara aktywna się zrobiła,że hej.


To żadna aktywność
Zauważ że na pytania odpowiadają ludzie którzy zalogowali się tylko po to żeby wygrać wisiorek-nie mają żadnego dorobku kulinarnego
I na dodatek kłucą się jak jacyś smarkacze
Osoby które są na gotujmy X miesiecy i maja bogaty dorobek nie startują bo jak widzą taką chołote to mają dość.
W takich konkursach powinny brać udział osoby które przynajmniej są na serwisie zelogowane od tygodnia i mają co najmniej 5 przepisów

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

lupita
  • lupita

  • Posty: 8
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
szok mam 36 lat i powiem szczerze nie spodziewałam sie wygranej bo mój czas nie był rewelacyjne totalny szok ale bardzo dziekuje widzą jak ludziska szybko piszą dopiero teraz weszła na forum zeby czekać na kolejny wisioreka tu taka niespodzianka urodzona 1973

Odp: Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

damian776
  • damian776

  • Posty: 9
  • Przepisy: 2
  • Artykuły: 0
masakra czekalem od rana na pytanie i lipa.Zszedlem z kompa i pytanie sie pojawilo.chyba szkoda siedziec tyle na kompie za wisiorek

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

W życiu nie widziałam tylu ludzi na forum.Normalnie to nikt gadać nie chce,a teraz przez ten wisiorek wiara aktywna się zrobiła,że hej.

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Misiaki, trudno mi dzisiaj orzec kto ma rację. Nie moją intencją było prowadzić do sporów. Wydawało się proste a nie jest. Pamiętajcie, że pierwszeństwo ma strona przygotowana przez sponsora. W poniedziałek przeanalizujemy sprawę i podejmiemy decyzję ostateczną. Papaki. Tit

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

evja
  • evja

  • Posty: 13
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
No ale to tylko srebrny wisiorek. Jak ładnie się uśmiechnę do męża to dostanę lepszy na walentynki ;], A ten konkurs do niczego więc chodźcie spać i żeby sie nie denerwować nie bierzcie tu więcej udziału. Na internecie jest mnóstwo super konkursów z dużo lepszymi nagrodami. Wkurzyłam się przed snem, zrobiło mi się smutno, poczułam się dziwnie.. Ale wiecie prawda jest taka, że ten kto zorganizował ten konkurs chciał dobrze. Zobaczcie obdarował kogoś za darmo! Że się troche pomylił to powinien jakoś nas wynagrodzić za to. Ale pewnie nie ma takich warunków. Trudno, ale myslę, że organizatorka też nie jest szczęśliwa z naszego niezadowolenia. Miłej nocy.

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

glam89
  • glam89

  • Posty: 60
  • Przepisy: 17
  • Artykuły: 0
highlander85 masz racje. Sprawdzałam...

Odpowiedz na/ edytuj QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!