QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Obserwuj wątek

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

No dobrze, tej pani już dziękujemy - to zn. nie obrażaj się bmacieja, ale jedna osoba wygrywa tylko jeden wisiorek - takie są zasady. Za moment, za momencik kolejne pytanie....

Odp: Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

bmacieja
  • bmacieja

  • Posty: 35
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
ja się cieszę teraz, ty za moment - wierze w to głęboko i życzę powodzenia!

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Babciagramolka
Masz rację - mój pech . zaczęłam czytanie nie od tych stron co trzeba .Zdecydowanie większość podaje datę 14-ego lutego jako Chiński Nowy Rok .Skupiłam się na stronie gdzie było więcej informacji o kulturze , filozofii itd Chin - i akurat tam musieli ,, strzelić babola ". A trzeba było słuchać Mamusi - ( tzn Tit ) i zaglądać tam gdzie karze . Sorry za zamieszanie.

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 lut 2010 13:54 przez Babciagramolka)

Odp: Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

bmacieja
  • bmacieja

  • Posty: 35
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Dziękuję! A co do daty, to są też inne stronki, gdzie jest napisane, że dokładnie 14 lutego zaczyna się rok tygrysa
http://www.kobieta.pl/styl-zycia/kultura/
np.
zobacz/artykul/chiny-nadchodzi-rok-tygrysa/
http://temat.onet.pl/tydzie%C5%84_w_ogrodzie

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Babciagramolka
To nie o wisiorek chodzi- widziałam ,że nie jestem pierwsza jak pisałam - chodzi o to ,że na stronie którą mamy się posiłkować nie ma jednoznacznej odpowiedzi.Bo zbiega się z datą to nie to samo co zaczyna się .
Dla własnej satysfakcji warto jednak znać prawidłową odpowiedź .Posprawdzam sobie jeszcze na ten temat bo mnie ta rozbieżność zaintrygowała.
bmacieja- gratulacje.

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

bmacieja
  • bmacieja

  • Posty: 35
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
Buniu! Tobie życzę następnej wygranej! Należy Ci się!

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

bmacieja
  • bmacieja

  • Posty: 35
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
jestem wzruszona do łez - naprawdę! I szczęśliwa do granic możliwości - aż mięso przypaliłam teraz z tej radości - ale mój Króliczek wszystko zje Kochamgotować, nawet byłam kedyś na szkole gotowania, która to akcję prowadziły różne gazety! Wykorzystuję zdobyte tam umiejętności, ale głównie sama eksperymentuję - i jak narazie - wszystkim wychodzi to tylko na zdrowie

Odp: WISIOREK GOES TO.....

Buniu zdania co do daty rozpoczęcia są wśród znawców tematu podzielone, ale większość specjalistów mówi, że wg kalendarza lunarnego zaczyna się on 14 lutego.

http://wieszjak.pl/forum/thread/15876,Chinski-Rok-2010.htm

W naszym quizie opieramy się na informacjach, które można wyczytać na podanej stronie. Spróbuj raz jeszcze. Jeszcze 29 wisiorków, pozdrawiam i życzę powodzenia Tit.

WISIOREK GOES TO.....

Hej, ho. Zdobywcą nagrody jest: bmacieja

Prawidłowa odpowiedź 14 lutego 2010 - miłość

Powiedz jakie to uczucie i komu chcesz to cudo podarować? A może zachowasz go dla siebie. Może kilka słów o sobie, jeżeli wzruszenie nie odbierze ci zdolności do pisania!

Pozdrawiam Tit

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 lut 2010 17:15 przez Tit)

Odp: QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!

Babciagramolka
No to mamy problem - strona www.chinskinowyrok .pl podaje to co cytujecie ,że ,,zbiegnie się z datą 14-ego lutego - Walentynkami . Zbiegnie się - a nie zacznie . Chiński Nowy Rok świętowany jest przez 2 tygodnie .
Proszę zobaczyć tu -
http://www.chiny.pl/rili.php


Wg tego co tu jest napisane Rok Tygrysa zaczyna się 10.02.2010 i trwa do 02.02.2011..Świętowany jest wg tego od 10 lutego 2010 do 24.02.2010..

zmieniono 1 raz (ostatnio 04 lut 2010 12:47 przez Babciagramolka)

Odpowiedz na/ edytuj QUIZ HOROSKOPOWY - CODZIENNIE DO WYGRANIA SREBRNY WISIOREK!!!