Sposób na przytycie?

Obserwuj wątek

Odp: Sposób na przytycie?

jarek-energy
z piwem to jest tak , po nim się nie tyje ale tyje sie po tym co sie po piwie je dlatego że piwo , niestety , wzmaga apetyt......

Odp: Sposób na przytycie?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
hmm... piwo akurat nie jest jakos bardzo kaloryczne, bo zdaje sie, ze ma niecale 50kcal w 100 ml... ale trzeba by to gdzies sprawdzic
chyba robie wszystko zeby przytyc- najwiecej jem po 18. i objadam sie az nie pojde spac, codziennie zjadlam przynajmniej jedna czekolade i ciagle wcinam orzechy, buuu a ja nie chceeee!

Odp: Sposób na przytycie?

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
o tak orzechy,czekolada,piwoooooooo,zapiekanki (samorobotne) itd leżeć i jeść po 22

Odp: Sposób na przytycie?

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
heh, ja to na przyklad chcialabym miec taki "probem"
jem duuuuzo czekolady, slodyczy, orzechow i od tego tyje

Odp: Sposób na przytycie?

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
he he he, to jest problem tylko wtedy jesli masz niedowage, a na to powinna pomoc dobra dieta: jedz nie za male ale i nie za duze posilki i regularnie, uzyj technik relaksacyjnych i przede wszystkim rzuc palenie...
a jesli to problem tylko wygladowy to pij sinlac, cokolwiek to jest

Odp: Sposób na przytycie?

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
hehe jakze roznie mozna interpretowac slowa "pogorszenie sylwetki"
ja mowie tak samo, ale mam problem dokladnie odwrotny :-)

Odp: Sposób na przytycie?

Kup sobie sinlac i pij codziennie kubek rano i wieczorem. Powinno pomoc, to same kalorie

Sposób na przytycie?

Dutkiewicz
Przez zawrotnie szybki tryb życia, moja dawna sylwetka uległa delikatnie mówiąc pogorszeniu. Zrzuciłem ok 10 kg w pół roku, głownie przez stres, brak snu, papierosy i mam dylemat jak w miarę szybko wrócić na dawną pożądaną wagę (ok 80 kg). Możecie coś polecić.

Odpowiedz na/ edytuj Sposób na przytycie?