Suszarka do grzybów i warzyw,

Obserwuj wątek

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Nie mam takiej suszarki( kupuję już grzyby suszone, jakoś zawsze bałam się zbierać grzyby więc nigdy nie musiałam samodzielnie ich przygotowywać). Moja znajoma jednak jednak używała zwykłej suszarki do owoców, też się sprawdzały

Odp: Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
kupowałam ją ze 3 lata temu więc i tak byłaby nieaktualna, ale na pewno znajdziesz w sieci w jakiejś porównywarce cen np. ceneo.pl

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
A pamiętasz cenę?
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Suszarka do grzybów i warzyw,

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
Ja niezmiennie polecam suszarkę f-my Niewiadów bo taką właśnie mam. Wcześniej, zanim kupiłam, testowałam 4 suszarki innych firm pożyczane od znajomych a także przeprowadziłam dokładny wywiad na temat suszarek wśród swoich grzybniętych, i nie tylko, przyjaciół - Niewiadów jest w/g i wielu osób mnie najlepsza. Moja ma 4 dość wysokie sita więc można suszyć nie tylko pokrojone grzyby, ale także całe kapelusze - na wielu modelach to się nie uda bo sitka są zbyt płaskie. Tutaj sita są w całości odlewane z plastiku - mają krateczkę na dnie a nie cienką siatkę, którą bardzo ciężko się z czasem czyści. Dodatkowe sita można dokupić np. na Allegro. Moja suszarka ma 2 poziomy natężenia nadmuchu i grzania co jest bardzo praktyczne w użyciu. Przeźroczysta pokrywa pozwala widzieć postępy w suszeniu choć tylko na najwyższym sicie. Ja używam jej przeważnie do suszenia grzybów, ale suszyłam też w niej zioła, owoce i warzywa - sita po prostu myje się pod kranem.

Suszarka do grzybów i warzyw,

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Jaką kupić?. Proszę o radę. Jest tego w ofercie sporo i trudno wybrać.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj Suszarka do grzybów i warzyw,