Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

Obserwuj wątek

Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Jutro konkurs w godzinach przed, czy popołudniowych ?
Dzięki za odpis.

Odp: Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
"Beato 153", ja do Ciebie nic nie mam i fajnie, że go wygrałaś i niech Ci służy.
Tylko dla przykładu napisałam, że są osoby co też dają wielokrotne odpowiedzi (Ty dałaś 6-krotne, bo pojawiał Ci się jakiś błąd, a 2 osoby dały po 2 odp.).
Teraz wyjaśniło się, że liczy się tylko 1 odpowiedź i można wygrywać go wielokrotnie, stosując się do zasad, bo mamy przykład "annymarii".

Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

beatkaa153
;(

zmieniono 2 razy (ostatnio 02 sie 2010 16:42 przez beatkaa153)

Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

beatkaa153
Gdy zobaczyłam, że wygrałam dzbanek bardzo się ucieszyłam. To moja pierwsza wygrana w życiu. Reszta już była mniej przyjemna. Odpowiedzi wysyłałam w pracy trochę po złodziejsku, ponieważ w czasie pracy nie wolno. To, że tyle razy pojawiła się moja odpowiedź było niezamierzone. Ponieważ wpisując odpowiedź pokazywał się komunikat: "Błąd. Niestety wpis nie został dodany". Więc próbowałam kilka razy i to nie tylko dziś. Bo poprzednio było tak samo. Co się okazało później? Moje próby pojawiły się na forum mimo komunikatu, iż pojawił się błąd. W przypadku dodawania przepisów mam ten sam problem, że kilka razy pojawił mi się ten sam przepis. Przepraszam. I mam prośbę do Tit. Jeśli jest coś nie tak i nagroda mi się nie należy to nagrodę daj komu innemu, może komuś co ma honor. Bo ja jak się okazało honoru nie mam, a zawsze myślałam, ze jakiś tam mam. Bez dzbanka jakoś przeżyję. I jest mi przykro, że tak zostałam oceniona.

Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Oj, tak się boicie, bym nie dostała 2 dzbanka i ostrzegacie TIT przed moją wielokrotną odpowiedzią (5 razy) i pytacie o zasady konkursu.
Dobrze, ze Tit odp. i teraz już wiadomo jak jest.
Beatka153 odpowiedziała 6 razy, ale się też liczy 1 odpowiedź.
Były tez 2 osoby, które odpowiedziały 2-krotnie.
***annomario gratuluję Ci 3 dzbanka i graj dalej, bo szczęście Ci dopisuje i może do końca konkursu zdobędziesz 4 ?***





zmieniono 1 raz (ostatnio 02 sie 2010 16:37 przez gusia1000)

Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

pyszczeek
  • pyszczeek

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
i znów nic

niektórzy to mają szczęście...

zmieniono 1 raz (ostatnio 02 sie 2010 16:06 przez pyszczeek)

Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

annamaria
  • annamaria

  • Posty: 19
  • Przepisy: 75
  • Artykuły: 0

Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

Liczy się pierwszy wpis danej osoby. Nie ma sensu wpisywać się wielokrotnie, bo ja tego nie liczę.

Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

caroline1983
Właśnie z tym honorem u niektórych to bardzo różnie....

Odp: Odp: Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
caroline1983 napisał(a):

No fakt, beatka153 tez tyle razy odpowiedziała że nie wiadomo czy liczyc 1 czy ostatnia odpowiedź....
Myslę że trzebaby to jasno sprecyzować bo osoby dajace 1 odpowiedx maja w tym momencie prawie zerowe szanse a kombinatorzy coraz wieksze.



popieram ... tak nie mozna! ja juz nawet nie biore udzialu bo wygrałam .. ale zagladam i ciesze sie ze inni tez mogą wygrać ... no ale ludzie ... miejcie honor

Odpowiedz na/ edytuj Tit! Tit! Codziennie Konkurs Dafi!!!! 24 dzbanki do rozdania!!!