Tu serwis chwalimy :D

Obserwuj wątek

Odp: Tu serwis chwalimy :D

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
nareszcie miejsce gdzie wszyscy są normalni .... i gdzie można wiele się nauczyć...gratulacje... gdzieś przemknęła mi w postach propozycja spotkania w górach ... a może by tak pomyśleć nad wspólnym pogotowaniem ...jak gazdzinę się przekabaci to może i do kuchni nas wpuści ...

Odp: Tu serwis chwalimy :D

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
dzieki, naprawde mi bardzo milo widziec Was tutaj, to najwieksza satysfakcja
to primo
a inna sprawa, ze ja jestem tylko widoczna czescia zespolu, kochani, sam nie dalbym rady, wiec moze namowie wszystkich zeby zostali forumowiczami jak ja i sami wtedy zobaczycie ;-)
klimat i caly serwis tworzymy wszyscy razem, to co robi moja kompania i ja to tylko narzedzia, Wy tchneliscie w to ducha i radosc, to jest wlasnie to co sprawia ze robi sie tu naprawde wyjatkowo

Odp: Tu serwis chwalimy :D

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
he he he, a co tam.... dzieki dobry za fajna stronke i forum!

Odp: Tu serwis chwalimy :D

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
ja tu nie chcę się podlizywać ale jest taki jeden co ....a niech tam dobrze że jest i tworzy klimat ;>

Odp: Tu serwis chwalimy :D

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
[pokraśnieli z zadowolenia]

Odp: Tu serwis chwalimy :D

jarek-energy
Serwis godny plecenia , twórczy .....chwale , nawet bardzo jak coś bęzie nie tak to wpisze w inny post
obrazek

Tu serwis chwalimy :D

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Jak w temacie
Piszemy że wszystko jest piekne i cudownie działa
Tak, od tego watku bede zaczynal kazdy dzien i czerpal sily do dalszej walki o Wasza i nasz woln... ee.. zznaczy, o to zeby sie Wam wygodnie i przyjemnie tu przebywalo

zmieniono 2 razy (ostatnio 20 mar 2013 11:02 przez zozolek)

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis chwalimy :D