Tu serwis ganimy :|

Obserwuj wątek

Odp: Tu serwis ganimy :|

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Adblock to dodatek do przegladarki blokujacy emisje niektorych elementow strony, ktore program uzna za inwazyjne. Niestety niekiedy jego ofiara padaja niewinne skrypty, np. naszego serwisu.

Odp: Tu serwis ganimy :|

Mizolec
  • Mizolec

  • Posty: 29
  • Przepisy: 19
  • Artykuły: 2
To już przerobiłam - zawsze czekam aż strona się załaduje. Dziwi mnie tylko że z żadną inną stroną nie mam takich problemów - tylko tutaj coś takiego się dzieje. A ten adblock to cóż to takiego? Jestem łosiem komputerowym więc pytam

Odp: Tu serwis ganimy :|

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Rzeczywiscie dziwne.
Wyglada jak wolna komunikacja z serwerem (nie wnikajac na ktorej czesci trasy lezy jej przyczyna). W takiej sytuacji moga nie zaladowac sie skrypty js, ktorych na serwisie jest sporo. Wtedy rzeczywiscie moze byc wrazenie, ze cos "nie dziala". Rozwiazaniem moze byc pozwolenie stronie zaladowac sie "do konca" zanim podejmiemy jakas interakcje.
Drugi pomysl, ktory jest potencjalnie realny to wlaczony adblock, ktory filtruje rowniez skrypty js.

Odp: Tu serwis ganimy :|

Mizolec
  • Mizolec

  • Posty: 29
  • Przepisy: 19
  • Artykuły: 2
No nie jest to może ganienie serwisu tylko zgłoszenie problemu, który strasznie mnie denerwuje. Nie wiem już co mam myśleć - bo czy to wina moja? Nie wiem. Mam tak tylko na tej stronie - problem jest we wszystkich przeglądarkach które mam- Google Chrome, Firefox i IE. Co jakiś czas nie mogę nic zrobić na stronie - nic dodać, nic usunąć, nic napisać. Dosłownie nic - nawet zalogować sie nie idzie. I nie wiem z czego to wynika. Czy ktoś ma podobnie? Ja wtedy nawet postów nie piszę, bo się nie da. No nic nie idzie wtedy

Odp: Tu serwis ganimy :|

Pojemsobie
  • Pojemsobie

  • Posty: 171
  • Przepisy: 33
  • Artykuły: 12
Zganić serwis? Żadna to sztuka,
wystarczy tylko ktoś, kto zwady szuka.
Lecz wentyl emocji tutaj być musi,
bo może być ktoś, kto na to się skusi.
Oczywiście, rzeczowo niech opisuje,
nerwów smakoszom przy okazji nie psuje.
Najlepiej, niech przedtem do stu policzy
i tym sposobem charakter poćwiczy.
Zanim emocjom ponieść się damy,
zastanówmy się a potem luz mamy.
I jeszcze rada, nim odpowiedź komuś damy,
bardzo dokładnie jego wypowiedź czytamy.

Odp: Tu serwis ganimy :|

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Tak jak w google, sprobujcie, podobnie dziala. Cudzyslow oznacza "chce tylko dokladnie cos takiego". Pisane bez cudzyslowu poszukuje kazdego ze skladnikow z osobna, preferujac jedynie gdy sa razem w jednym przepisie.

Odp: Tu serwis ganimy :|

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Dzięki za poradę.

Odp: Odp: Tu serwis ganimy :|

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
hgg napisał(a):

Zuzi, wpisuj nazwe w cudzysłowiu.

Zamiast nalesniki z truskawkami pisz "naleśniki z truskawkami".

Zobaczysz efekty.





Dziękuję bardzo pozwoliłam sobie wypróbować twój sposób i wpisywać nazwę potrawy w cudzysłów bo tak jak Zuzi miałam z tym problem,a le teraz wyświetla mi się tylko to co potrzebuje.Jeszcze raz wielkie dzięki!

Odp: Tu serwis ganimy :|

Zuzi, wpisuj nazwe w cudzysłowiu.

Zamiast nalesniki z truskawkami pisz "naleśniki z truskawkami".

Zobaczysz efekty.


Odp: Tu serwis ganimy :|

zuzi
  • zuzi

  • Posty: 2077
  • Przepisy: 174
  • Artykuły: 13
Jeszcze jedna rzecz mogłaby być dopracowana,a mianowicie wyszukiwarka-chodzi mi o to że jak wpisze się jakąś nazwe potrawy to pokazywane są przepisy wogule z tym konkretnym nie związane.

Odpowiedz na/ edytuj Tu serwis ganimy :|