Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

Obserwuj wątek

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

anetam
  • anetam

  • Posty: 37
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja tez popieram

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

Racja,to jest bardzo sensowne i uczciwe rozwiązanie sprawy.Też jestem za!

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Szefie - dobry
Samo ocenianie komentarzy, dajac im minusy.. nie usuwa ich z przepisu.. znikaja co prawda ale mozna je zobaczyc...
Gdy ktos ciekawski tam zajrzy..to naprawde nieraz az trába miékknie...
Ja osobiscie wolalabym, gdyby one zupelnie zniknely.

Przypuszczam, ze jednak wiekszosc z nas, aktywnie tworzacych ta strone, poprzez dodawanie swoich przepisow.. bedzie opowiadac sie za opcja calkowitego zniesienia, komentowania, bez zalogowania sie.
Owszem zdarzaja sie wpisy Gosci, zupelnie do rzeczy i na temat komentowanych przepisow, jednak wpisy zartownisiow..i ludzi bez kultury osobistej psuja cala sprawe.. to tak jakby jeden muchomor trujacy.. zepsul caly gar zupy z wybornych prawdziwkow.

Aby wyplewic "ogrodek" bedziemy przeszukiwac swoje i inne przepisy z celem wynajdywania takich "ziolek" pozaznaczamy je lapkami.
Prosimy o wykasowanie tych lapkowanych.
Uzytkownicy, proszeni sa o spokoj w wypadku otrzymania takich komentarzy, nie odpisywac takim "Gosciom" tylko zaznaczyc komentarz lapkami i wstawic link do takiego przepisu czy artykulu tutaj.
Nie odpisywac CYTUJAC.. i nie powielac tych paskudztw dodatkowo.
Mam nadzieje, ze jakos uporamy sie z tymi, ktorzy tu chca brudzic

Dzieki za oddzwiek ze strony Moderatorow..

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lut 2009 13:20 przez Glumanda)

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

Mizolec
  • Mizolec

  • Posty: 29
  • Przepisy: 19
  • Artykuły: 2
Jestem za, jestem Podpisuję się rękami i nogami pod wypowiedziami powyżej. Gość może wejść, poczytać, wydrukować przepis, ale nic więcej. Po co nam komentarze które tylko krew psują i nic więcej

Odp: Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

Momo, że jestem tu dopiero od dziś rana też mam takie zdanie jak mój poprzednik. Wiekszość komentarzy gości jest mało sypmatyczna i bez sensu. Niech czytaja przepisy ale niech nie mogą komentować.

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

ptychu
  • ptychu

  • Posty: 656
  • Przepisy: 102
  • Artykuły: 32
Wydaje mi się, że nie musimy być aż tak gościnni. Jeśli ktoś chce skorzystać z naszej strony jako gość - bardzo proszę. Poczyta przepisy, skorzysta z nich, ale jeśli ma coś do powiedzenia, ba, do skomentowania to już inna sprawa. Trzeba się zalogować A te osoby, które są tu zalogowane nie cierpią na brak odbiorców do swoich komentarzy do tego stopnia żeby wypisywać takie bzdury. To jest chyba jedyne rozwiązanie.

Odp: Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

dobry napisał(a):

Sluchajcie, mam tylko jescze jedna sprawe do ustalenia z Wami. A w zasadzie 2.

1. Prosze Was, korzystajcie z tych lapek do oceniania komentarzy. Skoro ma byc porzadek, to nam bardzo ulatwia prace. Przed chwila wylistowalem sobie wszystkie komentarze ocenione na ponizej -3 - to jest granica ponizej ktorej komentarz nie jest juz wyswietlany. Jednym ruchem mamy wszystko jak na dloni i wiemy co usuwac. Wszystko dzieki temu, ze korzystacie z systemu oceny przez uzytkownikow. Wiem, ze niektorzy to robia. Robcie to wszyscy, prosze. Wszystko sie bedzie wtedy czyscic w "naturalny" sposob

2. Pytanie do tęgich głów. Co robimy z komentarzami do obrazliwych komentarzy? Problem jest taki, ze jesli ktos odpowiada na takie bluzgi to nierzadko cytuje i nawet jesli usune post z bluzgami - pozostaje jego kopia jako cytat w odpowiedzi na usuniety post. Dla mnie naturalnym podejsciem byloby usuwanie takich odpowiedzi z bluzgami w cytacie rowniez. Jesli tak nie zrobimy, dochodzi do sytuacji, gdy a) odpowiedz dotyczy postu, ktorego juz nie ma i dialog staje sie nieczytelny, b) bluzgi sa nadal obecne, tylko w innym komentarzu, jako cytat

Polamcie sobie glowe jak byscie chcieli miec to moderowane.

pozdrowionka!


Chyba pkt. 1 na razie jest wystarczajacy, nieświadomie co prawda ale już zacząłem używać (-) minusów, nie widząc do czego toto służy faktycznie, po prostu oceniałem "kulturę" wypowiedzi.
Dobrze, że wyjaśniłeś sprawę cytatów "bluzgowych", odpowiadający powinien zamieścić tylko nick adresata wypowiedzi. Tylko czy jest sens odpowiadać(?)na takie wypociny, lepiej tylko ocenić na (-)max.
Swoją drogą, ponawiam pytanie-wypowiedź z innego wątka: czy nie lepiej wyłączyć opcji umożliwiającej gościom wpisywanie czegokolwiek na naszej stronce. "Moderatory" mieli by mniej roboty z szuflowaniem takiego obornika,
a "ziomalowi" można w razie czego "nawtykać " za coś takiego na P.W.
Pozdrawiam


zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lut 2009 11:12 przez 45Kazik)

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Sluchajcie, mam tylko jescze jedna sprawe do ustalenia z Wami. A w zasadzie 2.

1. Prosze Was, korzystajcie z tych lapek do oceniania komentarzy. Skoro ma byc porzadek, to nam bardzo ulatwia prace. Przed chwila wylistowalem sobie wszystkie komentarze ocenione na ponizej -3 - to jest granica ponizej ktorej komentarz nie jest juz wyswietlany. Jednym ruchem mamy wszystko jak na dloni i wiemy co usuwac. Wszystko dzieki temu, ze korzystacie z systemu oceny przez uzytkownikow. Wiem, ze niektorzy to robia. Robcie to wszyscy, prosze. Wszystko sie bedzie wtedy czyscic w "naturalny" sposob

2. Pytanie do tęgich głów. Co robimy z komentarzami do obrazliwych komentarzy? Problem jest taki, ze jesli ktos odpowiada na takie bluzgi to nierzadko cytuje i nawet jesli usune post z bluzgami - pozostaje jego kopia jako cytat w odpowiedzi na usuniety post. Dla mnie naturalnym podejsciem byloby usuwanie takich odpowiedzi z bluzgami w cytacie rowniez. Jesli tak nie zrobimy, dochodzi do sytuacji, gdy a) odpowiedz dotyczy postu, ktorego juz nie ma i dialog staje sie nieczytelny, b) bluzgi sa nadal obecne, tylko w innym komentarzu, jako cytat

Polamcie sobie glowe jak byscie chcieli miec to moderowane.

pozdrowionka!

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 lut 2009 07:36 przez dobry)

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

Mizolec
  • Mizolec

  • Posty: 29
  • Przepisy: 19
  • Artykuły: 2
https://gotujmy.pl/chrusciki---chrusty---faworki,przepisy,35422.html

Zgłaszam - tak w sumie, bo nie wiem czy to coś da. Mój przepis - komentarz gościa Asia bardzo "sympatyczny".

Odp: Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
https://gotujmy.pl/golonka-wieprzowa-,przepisy,29015.html
Następna perełka.
https://gotujmy.pl/pieczen-wieprzowa-duszona-w-warzywach-,przepisy,30012.html
Normalnie szok coś takiego czytać(
https://gotujmy.pl/kielbasa-swojska-,przepisy,29323.html
https://gotujmy.pl/swojska-wolowina-w-piwie-,przepisy,30901.html

zmieniono 4 razy (ostatnio 19 lut 2009 19:02 przez anullka7)

Odpowiedz na/ edytuj Tu zglaszamy, obrazliwe komentarze "Gosci" !