Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

zewa, persik była przyłapywana na złodziejstwie już kilkukrotnie i wraca ciągle do swoich praktyk...taka natura ...

zobacz ile przepisów wstawiła ona czy np. kiwi ostatnio - blender za zmianę rangi kusi bardzo

Pyza, oświeciłaś mnie! Właśnie zastanawiałam się skąd taki natłok "przepisów" tych "autorek"! A to żądza blendera! Ale trzeba je też zrozumieć, przepisy mają za darmo, ileż to skopiować, a na blender pewnie nie mogą sobie w sklepie pozwolić! A to urządzenie przydatne i modne!I ZA DARMO!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
wiecie co nie chce mi się wam tłumaczyć ale dzięki wam dowiaduję się o wielu nowych stronach kulinarnych za to chyba wiele osób wam podziękuje.
i tu was rozczaruję policyjny nadzorze nie skopiowałam tych przepisów. Nim kogoś osądzicie najpierw wypada zapytać skąd ma ten przepis ale jak to bywało i bywa gestapo najpierw osądzało
miłego utrudniania życia innym panie idealne

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
zewa, persik była przyłapywana na złodziejstwie już kilkukrotnie i wraca ciągle do swoich praktyk...taka natura ...

zobacz ile przepisów wstawiła ona czy np. kiwi ostatnio - blender za zmianę rangi kusi bardzo

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
http://www.ofeminin.pl/zdrowe-odzywianie/oliwa-z-oliwek-najlepszy-olej-d11576c188879.html - oryginał
https://gotujmy.pl/salatka-z-awokado-i-kolendra,przepisy,60534.html - plagiat

https://gotujmy.pl/salatka-z-koprem-wloskim-i-sosem-miodowy,przepisy,60532.ht - plagiat
http://www.fakt.pl/Salatka-z-koprem-i-sosem-miodowym-,artykuly,44921,1.html - oryginał


Właśnie coś ciekawego odkryłam. Sprawdźcie sami.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
A.B. napisał(a):

Dobre,oj niejedna osoba z czołówki by się zdziwiła

Tu są dwie czołówki bo porównaj prawie 1000 przepisów Babcigramolki, kilkaset Pyzy i jeszcze wielu innych do tej samej ilości przepisów Justynak czy właśnie tego srebrnego eksperta! Te rangi nic nie znaczą a wręcz czasami ubliżają!Krew się waży kiedy odkrywasz plagiat u takiego "mistrza"!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
Dobre,oj niejedna osoba z czołówki by się zdziwiła

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
iwi69 napisał(a):

To trzeba tego srebrnego eksperte przerobic na "badziewiarskiego" eksperta

A wiesz ile przepisów musiałoby spaść?! Ale tam jest sporo kandydatów! Zobaczymy!

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Heniu, przerabiałam i ja jedynki, wyzwiska, "miłe" wiadomości na p.w....wszystko już było...
Co do "eksperta" o którym piszesz to chyba wiem o kim mowa niestety, jest tego więcej

Ale wiesz, gdyby nie było Ciebie i jeszcze paru innych osób, nie dałabym rady.A tu po 37 jedynkach seria sympatycznych wiadomości, komentarzy. To zdecydowało,że wtedy nie odeszłam!Człowiek sam niewiele może a tu czasem, jak pewnie widziałaś obrywamy od osób, które nie kradną a maja nam za złe, że znajdujemy plagiaty!

Odp: Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Pyza napisał(a):

Heniu, przerabiałam i ja jedynki, wyzwiska, "miłe" wiadomości na p.w....wszystko już było...
Co do "eksperta" o którym piszesz to chyba wiem o kim mowa niestety, jest tego więcej

Zajrzyj na priva!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
To trzeba tego srebrnego eksperte przerobic na "badziewiarskiego" eksperta

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu