Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Kolejny plagiat. 5 dni temu poprosiłam o usunięcie plagiatu zdjęcia, do dziś bez reakcji. Dlatego oddaję w ręce moderatorów:
oryginał:

zdjęcie ze strony http://www.w-spodnicy.pl/Tekst/Przepisy/528254,1,Wsciekle-ostry-drink.html
kopia: https://gotujmy.pl/wsciekle-psy,przepisy,52518.html

Odp: Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
kolejna kopiara http://nasza-klasa.pl/profile/30392138 "Kuchnia, moja pasja (podziel się przepisami na pyszności)"
mnóstwo znajomych przepisów i zdjęć...
Dzięki Luna za info!

porozmawiałam właśnie z osobą prowadzącą ten profil ii jest szansa na wyprostowanie kilku spraw - ponieważ przeprosiła więc zasugerowałam aby dodała notki z informacją o autorze przepisu i zdjęcia, zobaczymy...

zmieniono 1 raz (ostatnio 21 kwi 2010 10:10 przez Pyza)

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

jak mi w ferworze wstawiania nie umknie to się postaram by to był któryś ekstra - ale jak znam siebie to z jakiegoś powodu dostanę rozpędu w kuchni i zagapię się .Ale imprezę możemy wirtualnie organizować - stawiam rum i piwko ( hi )

Piwka to nie bardzo, ale ten rum brzmi optymistycznie! Impreza chyba tuż tuż!

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
jak mi w ferworze wstawiania nie umknie to się postaram by to był któryś ekstra - ale jak znam siebie to z jakiegoś powodu dostanę rozpędu w kuchni i zagapię się .Ale imprezę możemy wirtualnie organizować - stawiam rum i piwko ( hi )

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Babciagramolka napisał(a):

Przy okazji zajrzę - a jeśli chodzi o ilość to nie do końca musisz mieć rację .Czasem jest tak , że ktoś miał wstawiane przepisy na innej stronie a potem zaczyna wstawiać gdzieś gdzie założył nowe konto . Jak np lubi piec i np piecze co tydzien coś to ma rocznie 50-60 zdjęć i przepisów .Jak zbierał się ze 3 lata to może w krótkim czasie wstawić 150 zdjęć . Tak jest np ze mną i innymi .Pojawiłam się tu mając w zapasie ok 800 przepisów ( jeszcze nie wstawiłam wszystkiego z archiwum ).
Ale masz rację - mało prawdopodobne by ktoś wstawiał hurtem tyle przepisów jednego rodzaju ( moze się jednak trafić rodzynek ) . Na pewno wszyscy skorzystamy z podpowiedzi .Pozdrawiam.

Buniu, mam nadzieje, że 1000-y przepis będzie jakoś uczczony!?

Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
bogda46 napisał(a):

Zobaczcie też :
"łatwe , taniei sprawdzone przepisy kulinarne"
"domowe wypieki niebo w gębie (przepisy kulinarne)"

Jeśli możesz, podaj linki do tych stron - ciężko znaleźć.

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Babciagramolka
Przy okazji zajrzę - a jeśli chodzi o ilość to nie do końca musisz mieć rację .Czasem jest tak , że ktoś miał wstawiane przepisy na innej stronie a potem zaczyna wstawiać gdzieś gdzie założył nowe konto . Jak np lubi piec i np piecze co tydzien coś to ma rocznie 50-60 zdjęć i przepisów .Jak zbierał się ze 3 lata to może w krótkim czasie wstawić 150 zdjęć . Tak jest np ze mną i innymi .Pojawiłam się tu mając w zapasie ok 800 przepisów ( jeszcze nie wstawiłam wszystkiego z archiwum ).
Ale masz rację - mało prawdopodobne by ktoś wstawiał hurtem tyle przepisów jednego rodzaju ( moze się jednak trafić rodzynek ) . Na pewno wszyscy skorzystamy z podpowiedzi .Pozdrawiam.

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

bogda46
  • bogda46

  • Posty: 42
  • Przepisy: 158
  • Artykuły: 19
Zobaczcie też :
"łatwe , taniei sprawdzone przepisy kulinarne"
"domowe wypieki niebo w gębie (przepisy kulinarne)"

Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

bogda46
  • bogda46

  • Posty: 42
  • Przepisy: 158
  • Artykuły: 19
Dziewczyny sprawdźcie na NK profile :
"sprawdzone przepisy kulinarne Sabina"
"ciasta i ciasteczka (przepisy) miłośnicy pieczenia"
Wydaje mi się że znajdziecie tam wiele kopii .
Wiem że popełniłam błąd , ale naprawiłam go ponieważ szczerze chcę należeć do tej społeczności .
Wy jesteście tutaj dłużej i lepiej znacie zdjęcia i przepisy użytkowników . Ja mało które znam , pozatym mam internet z modemu i ograniczony transfer więc nie mogę przeglądać zbyt dużo stron .
Poszukam jeszcze wśród znajomych profili które napewno ściągają gdyż niemożliwe jest upieczenie 30-40 ciast w jednym dniu czy tygodniu , a tyle fotek wstawiają jednorazowo .

Odp: Odp: Odp: Odp:Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

iwi69
  • iwi69

  • Posty: 1323
  • Przepisy: 200
  • Artykuły: 2
Pyza napisał(a):

dzięki, Iwuś!

Nie ma za co kochana nie lubie jak ktos zbiera owacje za to co nie jego

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu