Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus super napisałeś.Właśnie przecież to tylko zabawa i tylko tak to trzeba odbierać a nie robić z tego wyścigu zbrojeń.Pozdrowienia.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
yola napisał(a):

Ale numer! Ciężko będzie teraz awansować na mistrza.No i dobrze.Niech będzie uczciwie.


Fakt...trudniej ale ile przyjemniej.....Przecież to tylko zabawa. Do niedawna bawiliśmy się w ciuciubabkę, ale bez opaski na oczach
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Ann napisał(a):

Ja uważam,że decyzje podjęte przez Administratorów serwisu są bardzo dobre i będą służyły jego użytkownikom. Jeśli dla kogoś podstawowym motywem zalogowania się na tym portalu jest zbieranie punktów czy zdobycie kubeczka, to może powinien zalogować się na KURNIKU. A zbieranie punktów wcale nie będzie takie trudne, wystarczy postępować zgodnie z regułami serwisu.
Całkowicie popieram tak zdecydowaną postawę Administratorów i życzę im dużo wytrwałości. Na początku to może być trudne, ale przy konsekwentnym działaniu z pewnością bardzo szybko nieuczciwi użytkownicy przekonają się, że nie warto zadzierać z chłpakamy i dziewczynamy z Gotujmy.pl! A CO!
Pozdrawiam i jeszcze raz wytrwałości i powodzenia!


Ann...wyjęłaś mi to z ust choć to bardzo niehigienicznie
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
astra napisał(a):

No proszę jaki detektyw się znalazł. Przepisy są moje i na pewno ich nie przekopiowałam. Na Wielkim Żarciu mam nick vikunia. I wystarczy porównać adres mailowy.


Coś mi "Astra" brzmiało znajomo...przepisy też
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Ann
  • Ann

  • Posty: 93
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
Ja uważam,że decyzje podjęte przez Administratorów serwisu są bardzo dobre i będą służyły jego użytkownikom. Jeśli dla kogoś podstawowym motywem zalogowania się na tym portalu jest zbieranie punktów czy zdobycie kubeczka, to może powinien zalogować się na KURNIKU. A zbieranie punktów wcale nie będzie takie trudne, wystarczy postępować zgodnie z regułami serwisu.
Całkowicie popieram tak zdecydowaną postawę Administratorów i życzę im dużo wytrwałości. Na początku to może być trudne, ale przy konsekwentnym działaniu z pewnością bardzo szybko nieuczciwi użytkownicy przekonają się, że nie warto zadzierać z chłpakamy i dziewczynamy z Gotujmy.pl! A CO!
Pozdrawiam i jeszcze raz wytrwałości i powodzenia!

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Ale numer! Ciężko będzie teraz awansować na mistrza.No i dobrze.Niech będzie uczciwie.

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

malgorzata
dobry napisał(a):

czekamy na słowa popracia od uzytkownikow uczciwie dodajacych przepisy
bo troche nam slabo sie robi od tych czystek
ale po prostu premiowanie nieuczciwych byloby niewlasciwe wobec uczciwych uzytkownikow
ze o naruszaniu praw autorskich innych serwisow nie wspomne...


no ja was popieram jak najbardziej!

Odp: Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Magdusia1312 napisał(a):

spokojnie, przepisy umieszczałam na dwóch portalach

Raczej nie na 2, tylko na 5 czy 6 (jeszcze wszystko nie zostalo sprawdzone), co ciekawe na każdym pod kilkoma roznymi nickami?
Dla mnie wyjasnienie malo przekonujace

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

Magdusia1312
spokojnie, przepisy umieszczałam na dwóch portalach

Odp: Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
czekamy na słowa popracia od uzytkownikow uczciwie dodajacych przepisy
bo troche nam slabo sie robi od tych czystek
ale po prostu premiowanie nieuczciwych byloby niewlasciwe wobec uczciwych uzytkownikow
ze o naruszaniu praw autorskich innych serwisow nie wspomne...

Odpowiedz na/ edytuj Tutaj zgłaszamy łamanie regulaminu serwisu