Twarde mięso w gulaszu

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Twarde mięso w gulaszu z serc

eli_555
  • eli_555

  • Posty: 894
  • Przepisy: 1833
  • Artykuły: 12
Henia napisał(a):

Bardzo lubię wszelkie podroby i ostatnio zachciało mi się gulaszu z wieprzowych serc. Niestety, mimo podsmażenia i kilkugodzinnego gotowania, serca nie zmiękły. Nie dało się ich jeść. Czy ktoś mi może powiedzieć, co zrobiłam nie tak?

Heniu napierw musisz serduszka ugotować.Zobacz tutaj https://gotujmy.pl/serduszka-lekko-orientalne-eli,przepisy,56945.html

Odp: Odp: Twarde mięso w gulaszu z serc

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Henia napisał(a):

Bardzo lubię wszelkie podroby i ostatnio zachciało mi się gulaszu z wieprzowych serc. Niestety, mimo podsmażenia i kilkugodzinnego gotowania, serca nie zmiękły. Nie dało się ich jeść. Czy ktoś mi może powiedzieć, co zrobiłam nie tak?


serc nie podsmażam.. gotuje w całości .. potem wyjmuję z wywaru, kroję i gotuję do miękkosci.. nie zarzylo mi sie by byly ciagle twarde .. a dosyć często jadamy gulasz z serc

Odp: Twarde mięso w gulaszu z serc

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
Bardzo lubię wszelkie podroby i ostatnio zachciało mi się gulaszu z wieprzowych serc. Niestety, mimo podsmażenia i kilkugodzinnego gotowania, serca nie zmiękły. Nie dało się ich jeść. Czy ktoś mi może powiedzieć, co zrobiłam nie tak?

Odp: Twarde mięso w gulaszu

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
pewnie nie podsmażyla, ostatnio tez mi sie tak przytrafilo - ten sam blad

Odp: Odp: Twarde mięso w gulaszu

jarek-energy
Szybowar cisnieniowy - to jest to 20 minut i jest OK

Odp: Twarde mięso w gulaszu

jagna
  • jagna

  • Posty: 65
  • Przepisy: 18
  • Artykuły: 1
A podsmażyłaś je przed zalaniem wodą?

Twarde mięso w gulaszu

Asia z Bydgoszczy
Gotuję gulasz już dwie godziny, mięso wciąż jest twarde, nie wiecie o co chodzi?

Odpowiedz na/ edytuj Twarde mięso w gulaszu