URODZINY

Obserwuj wątek

Odp: URODZINY

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
Pani Prezes, normalnie się wzruszyłam.Ja, na co dzień twardzielka.Jeśli chodzi o dzieci , choroby i nieszczęścia dotykające innych to nir potrafię trzymać fasonu.Szacunek dla iebie.

Odp: URODZINY

prezes
  • prezes

  • Posty: 106
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
czasami życie nas zaskakuje,a ja czasem czuję się jak kwoka,patrzę jak dzieci rosną i myślę co będzie kiedyś,mam nadzieję,że mi się swiatopogląd naprostuje Paweł ma 17 lat,Łukasz 14,Ola 5....i wiecie co mi dodaje sił? to,że 3.5 roku temu to właśnie oni zdecydowali,że Ola zostanie z nami,nieważne że jako samotna matka miałam marne szanse,że Ola jest moją bratanicą,że sądy są opieszałe,usłyszałam od nich:mama bierz się do roboty dasz radę,a Fafelek jest nasz(tak ją nazywali)
odkąd pamiętam zawsze chcieli mieć siostrę,zawsze przed Gwiazdką w liście do Mikołaja pisali,że chcą siostrę pod choinkę....i tak się stało...a przy ich pozytywnej energii ja nie siadam na tyłku i nie płaczę,że coś mi w życiu nie wyszło...dziękuję wam za życzenia,to bardzo dla mnie ważne,a mała ciągle je sprawdza i pieje z zachwytu...a tak na boczku świeczki pięknie zdmuchnęła,palcem próbowała krem....ale od jej życzenia to mi się słabo zrobiło...życzy sobie młodsze rodzeństwo...a jak nie chcę jej urodzić to mam wziąć tak jak ją..chyba się starzeję.....

Odp: URODZINY

msewka
  • msewka

  • Posty: 4190
  • Przepisy: 607
  • Artykuły: 0
prezes napisał(a):


Moja OLA KOŃCZY DZIŚ 5 LAT,I POMIMO,ŻE TAK NAPRAWDĘ TO DOŁĄCZYŁA DO NASZEJ RODZINY....W PEWNYM ETAPIE SWOJEGO ŻYCIA PO ŚMIERCI SWOJEJ MAMY TO SERCE MAMY DLA NIEJ OGROMNE,WSZYSTKIM RODZICOM ŻYCZĘ TYLE MIŁOŚCI ILE DOSTAJĘ OD OLI....POZDRAWIAM DOROTA.....

Jesteś dobrym człowiekiem! A Ola żyj 100 lat w szczęściu i miłości!

Odp: Odp: Odp: URODZINY

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
prezes napisał(a):

dziękujemy i buźka od OLI,nasza rodzinka jest nietypowa....bez faceta ale jest ok pozdrawiamy Dorota,OLA,PAWEŁ I ŁUKASZ



Heh ...prezesie... facet jest... i to dwóch... Gratuluję rodzinki..
obrazek

Odp: URODZINY

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
wszystkiego dobrego w dniu urodzin niech aniołki się wami opiekują
obrazek

Odp: URODZINY

Natala1210
  • Natala1210

  • Posty: 2155
  • Przepisy: 770
  • Artykuły: 5
I ja Oli życzę samych szczęśliwych i pogodnych dni,zadowolenia i uśmiechu na twarzy!
obrazek

Odp: Odp: URODZINY

prezes
  • prezes

  • Posty: 106
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
dziękujemy i buźka od OLI,nasza rodzinka jest nietypowa....bez faceta ale jest ok pozdrawiamy Dorota,OLA,PAWEŁ I ŁUKASZ

Odp: Odp: URODZINY

prezes
  • prezes

  • Posty: 106
  • Przepisy: 21
  • Artykuły: 0
bardzo dziękujemy,duży całusek od OLI tak naprawdę to moja rodzinka jest nietypowa tzn bez faceta,czasem czuję się jak matka polka,ale nie ma tego złego....

Odp: Odp: URODZINY

Termar
  • Termar

  • Posty: 195
  • Przepisy: 357
  • Artykuły: 3
Sto lat w zdrowiu i miłości...dla małej solenizantki - a raczej jubilatki...a dla Was, rodziców samych słonecznych, radosnych dni.
Wiem jak to jest..wspaniale, dać radość ,spokój, serdeczność i kawałek swego sersa czyli MIŁOŚĆ innej, bezbronnej istotce. Pozdrawiam
obrazek obrazek


zmieniono 2 razy (ostatnio 20 paź 2009 16:18 przez Termar)

Odp: URODZINY

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Olenko wszystkiego co naj...naj...naj...lepsze z calego serca ci zycze
obrazek

Odpowiedz na/ edytuj URODZINY