w jakich godzinach jecie ...

Obserwuj wątek

Odp: w jakich godzinach jecie ...

jarek-energy
śniadanie jak sie rozchodzę czyli jakies 2 godziny po pobudce
obiad okolo 14tej
kolacja raz tak raz nie

Odp: w jakich godzinach jecie ...

mediana
  • mediana

  • Posty: 429
  • Przepisy: 3
  • Artykuły: 0
ja mam takie niebywałe szczęście że chodzę do pracy na 8 więc spokojnie zjadam mega śniadanko jakaś jajeczniczka bułeczki z dżemikiem, kakao potem około 11:30 jakieś jabłuszka,musli z mlekiem ,winogronka i inne banany ok.14 kawa śniadaniowa (20% rozpuszczalnej 80 % inki) kanapka z mięskiem, 17 ciepły misz masz (czyli jakaś potrawa śmieciowa) albo zupka. Najem się i już do końca dnia nic nie jem bo nie jestem głodna tak się od małego nauczyłam i poprostu mi się nie chce ale znam takich co jedzą o 21 albo o 22 kiedy ja już śpię

Odp: w jakich godzinach jecie ...

kayleb
  • kayleb

  • Posty: 123
  • Przepisy: 25
  • Artykuły: 28
hmm, śniadanie zdecydowanie lekkie, czyli kawa i jakaś mała kanapka (przy większej ilość z rana jakoś ciężko mi się rozpędzić i nabrać energii). Potem przekąszanie w pracy..tak co dwie godziny, a o 17 obiad. Kolacja około 21 a potem już nic (chyba że jest jakiś wieczór filmowy więc wielka wyżerka przed TV do 240)

Odp: Odp: w jakich godzinach jecie ...

Ann
  • Ann

  • Posty: 93
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
Ja bardzo mocno staram się nie jeść po 180, ale niestety marnie mi to wychodzi... Czasami jak późno wracam i jestem głodna, to nie ma przeproś, muszę jakąś kolacyjkę zjeść!
Obiadek jem ok 140 no i niestety później długo, długo nic, pewnie stąd te moje przyzwyczajenia kolacyjne :/
A co do śniadanka to lubię kawkę, jogurcik czy rogaliki... takie lekkie troszkę francuskie śniadanko. Mmmmm pyszności!

Odp: w jakich godzinach jecie ...

pusieczek2@wp.pl
rano pije kawę prawdziwą i zjadam kromkę chleba ,obiad z deserkiem ,kolacyjka a między czasie jabłuszko,coś niecoś słodkiego

Odp: w jakich godzinach jecie ...

annajot
  • annajot

  • Posty: 298
  • Przepisy: 9
  • Artykuły: 0
rano jem dosc duzo, na obiad w sumie tyle samo. zawsze planuje, zeby wieczorem juz nie jesc, ale mimo wszelkim staran... wieczorem zjadam najwiecej, nie wiedziec czemu
zawsze jak siedze przy komputerze musze sobie cos przegryzac

Odp: w jakich godzinach jecie ...

magdalennab
tzn ja co do sytego śniadania nie jestem przekonana ponieważ rano nie ma czasu a poza tym ja osobiście nie mam rano raczej apetytu chyba że w weekendy jak wstaje się później
A z kolacją jestem przyzwyczajona że nie jem już po 18 bo po prostu nie jestem głodna a jeżeli jest inaczej to oczywiście jakąś tam kolacyjkę przekąszę Z tym moim przyzwyczajeniem walczą teściowie i trochę mój narzeczony który po prostu musi prawie zawsze coś jeść wieczorem i to najczęściej po 19 dlatego w weekendy jestem "zmuszona";] troszkę do kolacji

Odp: w jakich godzinach jecie ...

Justyna33
  • Justyna33

  • Posty: 87
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
śniadanie godz. 7.30,obiad o 16.00, w międzyczasie jakaś kanapka ,czasami kolacja...

w jakich godzinach jecie ...

chef
  • chef

  • Posty: 406
  • Przepisy: 16
  • Artykuły: 0
i czy ulegacie steerotypom że ...syte sniadanie ...a kolacja najpóźniej o 18 ...itd

Odpowiedz na/ edytuj w jakich godzinach jecie ...