Wielkość zdjęć przy przepisach

Obserwuj wątek

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

alaaa
  • alaaa

  • Posty: 49
  • Przepisy: 654
  • Artykuły: 4
jestem za

Odp: Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

misia14
  • misia14

  • Posty: 414
  • Przepisy: 290
  • Artykuły: 17
zgadzam się z wami....takie zdjęcia nie powinny być zamieszczane...

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

edytaha
  • edytaha

  • Posty: 1003
  • Przepisy: 992
  • Artykuły: 3
Jestem jak najbardziej za

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

zbysiowa
  • zbysiowa

  • Posty: 1275
  • Przepisy: 725
  • Artykuły: 8
Oczywiście że tak, ile wysłałam próśb do osób wstawiających maleńkie fotki to nikt nie wie...

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

zewa
  • zewa

  • Posty: 1113
  • Przepisy: 2423
  • Artykuły: 131
Też jestem za.

Odp: Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

Pyza
  • Pyza

  • Posty: 2462
  • Przepisy: 988
  • Artykuły: 74
jak najbardziej jestem za

Odp: Wielkość zdjęć przy przepisach

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Ja też jestem za........... wspominałam już nie raz, że na niektórych właśnie takich małych zdjęciach, na pierwszym planie jest napis , a drugi plan mało widoczny.

Wielkość zdjęć przy przepisach

Babciagramolka
Zwracam sie z gorącą prośbą do Redakcji i osób władnych w tym względzie by przemyśleć zmianę w Regulaminie dotyczacą wielkosci zdjęć dostawianych do przepisów . Chodzi o nagminne wstawianie przez niektórych miniaturek zdjęć co po pierwsze nie pozwala rozpoznać dokładnie potrawy na zdjęciu i kompletnie mija sie z celem bo nic nie obrazuje . Po drugie ( nie chcę tu absolutnie nikogo obrazić ale czasem tak jest że miniaturki dają sie kopiować z niektórych stron a już ,, otworzone zdjecia nie " .
Robiacemu zdjęcie do swojego przepisu nie sprawia różnicy w jakiej wielkosci zdjecie wstawia - mało tego powinno autorowi zależeć by jego zdjęcia były jak najbardziej czytelne .

Stawiam pod rozwagę zmiane w Regulaminie tak by albo system nie naliczał punktów za zdjęcia poniżej określonej wielkosci , albo by MOderatorzy nie dopuszczali takich zdjęć do opublikowania .

Podniesie to na pewno poziom artystyczny strony i zamieszczanych na niej przepisów , a w Nas przestanie wzbudzać irytację fakt usiłowania obejrzenia czegoś co ma przez pół zdjęcia napis z nazwą portalu a pod spodem nie wiadomo co - bo za małe zeby zobaczyć.

Z punktu widzenia Moderatorów to też szkopuł przy sprawdzaniu przepisów przy wstawieniu.

Co o tym myślicie ?

Odpowiedz na/ edytuj Wielkość zdjęć przy przepisach