Witam wszystkich serdecznie

Obserwuj wątek

Odp: Witam wszystkich serdecznie

SoulWriter
Cześć Basiu Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej i zamieścisz wiele pysznych przepisów z kurczakiem w roli głównej. ^^

Odp: Odp: Witam wszystkich serdecznie

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Witam Cię Aguniu. Cieszę się bardzo, że są tacy ludzie jak Ty, by móc napisać do siebie.Wymieniać się opinią i doświadczeniem.Ja jeszcze zbytnio nie u mię dobrze pracować na komputerze, ale już są i tak postępy.też miałam kłopoty z robieniem zdjęć potraw ale jak dzieci dały mi aparat fotograficzny wzięłam się ostro do roboty.Stwierdziłam że to duża frajda robić zdjęcia i nawet hasam po polach,ugorach i robię zdjęcia motyli, zwierząt,krajobrazy. Muszę się pochwalić, że coraz lepiej mi to wychodzi.Pozdrawiam życzę spokojnej soboty Basia

Odp: Odp: Witam wszystkich serdecznie

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie.Proszę mi wierzyć, że te chwile które spędzam właśnie na tym portalu są wyjątkowe dla mnie.Przekonałam się że są tutaj wspaniali ludzie.Dużo różnych przepisów, porad, artykułów godnych przeczytania.A dla mnie to też chwile, gdzie mogę zapomnieć o moich kłopotach zdrowotnych.Jest to odskocznia od codzienności.Pozdrawiam Basia

Odp: Odp: Witam wszystkich serdecznie

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie.Już się przekonałam że są wspaniali ludzie na portalu. Na pewno, też są wyrozumiali dla mnie.Może niezbyt precyzyjnie piszę te swoje przepisy, ale myślę że z czasem, dojdę do wprawy.Wiele jest wspaniałych artykułów na stronie, korzystam z nich.Podziwiam wszystkich za takie różnorodne przepisy, co będę z nich na pewno korzystać i rady jakich udzielają. Pozdrawiam Cię Zbyszku życzę spokojnej soboty Basia

Odp: Witam wszystkich serdecznie

Pasi-brzuch
Wiatj Samych przyjemnych chwile zycze w zacnym gornie

Odp: Witam wszystkich serdecznie

zbynio12342
witam cie basiu zbynio1234 dobrze zrobilas ze jestes z nami tu sa naprawde wspaniali ludzie napewno nie bedziesz tego zalowac wszystko przed toba pozdrawiam zbynio1234

Odp: Witam wszystkich serdecznie

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Cześć Basiu! Rozgość się u nas i czuj jak u siebie (bo jesteś już u siebie)
W razie pytań czy problemów na pewno każdy chętnie Ci pomoże i podpowie. A zwłaszcza śmiało zawracaj głowę moderatorom - są nimi misia5, Babciagramolka i ja - czyli cherry, które są naprawdę bardzo miłe i pomocne



Cherry

Odp: Odp: Witam wszystkich serdecznie

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Witam serdecznie.Cieszę się że mam bratnią duszę na portalu.Myślę że będziemy wymieniać się swoim doświadczeniem w gotowaniu potraw basia4ab

Odp: Odp: Witam wszystkich serdecznie

basia4ab
  • basia4ab

  • Posty: 36
  • Przepisy: 143
  • Artykuły: 0
Myślę że będziemy się dzielić swoim doświadczeniem w gotowaniu potraw basia4ab

zmieniono 1 raz (ostatnio 05 lip 2011 09:34 przez basia4ab)

Odp: Witam wszystkich serdecznie

evita0007
  • evita0007

  • Posty: 1332
  • Przepisy: 423
  • Artykuły: 0
Równiez Cię witam basiu

Odpowiedz na/ edytuj Witam wszystkich serdecznie