Wykałaczka.

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Wykałaczka.

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
gusia1000 napisał(a):

Zaś niestosowna wypowiedź ?, za dużo szczegółów osobistych ?

A jak myślisz?

Odp: Wykałaczka.

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Zaś niestosowna wypowiedź ?, za dużo szczegółów osobistych ?

Odp: Odp: Wykałaczka.

Henia
  • Henia

  • Posty: 1381
  • Przepisy: 281
  • Artykuły: 1
gusia1000 napisał(a):

Obrzydliwe, obrzydliwe przy wszystkich, ale można przecież wyjść do toalety i tam sobie umyć zęby i będzie wszystko ok., ale nie każdy tak postępuje.
Ja mam obecnie aparat ortodontyczny i wiem, że jedzenie w aparacie wygląda nie ładnie i szybko po jedzeniu po za domem biegnę do publicznych toalet i tam je myję.
Muszę się jeszcze z nim pomęczyć do maja.

Gusia, zlituj się!

Odp: Wykałaczka.

gusia1000
  • gusia1000

  • Posty: 132
  • Przepisy: 62
  • Artykuły: 18
Obrzydliwe, obrzydliwe przy wszystkich, ale można przecież wyjść do toalety i tam sobie umyć zęby i będzie wszystko ok., ale nie każdy tak postępuje.
Ja mam obecnie aparat ortodontyczny i wiem, że jedzenie w aparacie wygląda nie ładnie i szybko po jedzeniu po za domem biegnę do publicznych toalet i tam je myję.
Muszę się jeszcze z nim pomęczyć do maja.

Odp: Wykałaczka.

InesS
  • InesS

  • Posty: 3
  • Przepisy: 38
  • Artykuły: 3
Zgadzam się z przedmówcami - dłubanie w zębach wykałaczką w towarzystwie jest obrzydliwe

Odp: Odp: Wykałaczka.

margolata
  • margolata

  • Posty: 811
  • Przepisy: 169
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Gdzieś wyczytałem, że można dłubać w zębach, ale pod warunkiem, że drugą dłonią przysłoni się usta.

I tak właśnie robię jeśli sytuacja jest awaryjna ale najczęściej biorę wykałaczkę i załatwiam sprawę w samochodzie
ALE BEZ WYKAŁACZEK NIE MA ŻYCIA

Odp: Wykałaczka.

Lidka
  • Lidka

  • Posty: 107
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jestem tego samego zdania co Bahus. Wykałaczki są po to, by posługiwać się nimi dyskretnie, a nie wiercić w zębolach przed innymi klientom restauracji przed oczami.

Odp: Wykałaczka.

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Gdzieś wyczytałem, że można dłubać w zębach, ale pod warunkiem, że drugą dłonią przysłoni się usta.
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Wykałaczka.

cherry
  • cherry

  • Posty: 1058
  • Przepisy: 508
  • Artykuły: 729
Dokładnie - wykałaczki są potrzebne, więc dobrze jeśli są w restauracjach, co nie znaczy, ze trzeba ich używać przy stole. Osobiście jestem za tym, aby tam pozostały, bo gdyby je ulokować w toaletach, nie byłoby za fajnie

Odp: Odp: Wykałaczka.

luna19
  • luna19

  • Posty: 1158
  • Przepisy: 572
  • Artykuły: 0
Pyza napisał(a):

Luna, dobrze, że są ale to nie oznacza, że trzeba nimi dłubać na oczach innych! ja bym wzięła i wyszła do toalety


otóż to.. tez tak robie kiedy mam taką potrzebe tam sie nikt nie krępuje . hehe i sobie wszyscy dłubią

Odpowiedz na/ edytuj Wykałaczka.