ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
U mnie na działce rośnie już kilka lat w jednym miejscu / nie rozsiewa się / , prędzej od korzenia puszcza młode pędy...Być może masz coś podobnego ,ale inną roślinkę. Moja nazywa się :
SZKARŁATKA AMERYKAŃSKA :o):o)

Odp: Odp: Odp: Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

Marika_1961
bajtek napisał(a):

Marika_1961 napisał(a):

bajtek napisał(a):

ciąg dalszy mojej zagadki - teraz w postaci kwitnącej.........

No to male pytanko bo mam cos podobnego na dzialce ale kwiaty sa innego koloru?Sa rozne kolory czy tylko ten jeden


Moja roślinka ma kwiaty takie jak na zdjęciu, o innych kolorach nie słyszałam. Dzisiaj jeszcze wklejam zdjęcie owoców w postaci niedojrzałej zielonej. Teraz zapewne już będzie łatwiej odgadnąć. Rośnie na działce, roślina wieloletnia, obficie kwitnie i owocuje, Ptaki mają radochę przez cały okres w którym dojrzewa :O)

Hi hi mam tego pelno na dzialce fakt owoce sa ciemne,rozsiewa sie wszedzie ale jak sie to nazywa nie mam zielonego pojecia,raz mi saisad powiedzial ta nazwe ale z niemickiego i wogole nie zapamietalam jej nazwy... Ja to wyrywam jak tylko widze ze wyrasta,ale chyba jednak teraz to zostawie i jeszcze jedno podobno ta roslina jest dobra na krety...

Odp: Odp: Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Marika_1961 napisał(a):

bajtek napisał(a):

ciąg dalszy mojej zagadki - teraz w postaci kwitnącej.........

No to male pytanko bo mam cos podobnego na dzialce ale kwiaty sa innego koloru?Sa rozne kolory czy tylko ten jeden


Moja roślinka ma kwiaty takie jak na zdjęciu, o innych kolorach nie słyszałam. Dzisiaj jeszcze wklejam zdjęcie owoców w postaci niedojrzałej zielonej. Teraz zapewne już będzie łatwiej odgadnąć. Rośnie na działce, roślina wieloletnia, obficie kwitnie i owocuje, Ptaki mają radochę przez cały okres w którym dojrzewa :O)
obrazek

Odp: Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

Marika_1961
bajtek napisał(a):

ciąg dalszy mojej zagadki - teraz w postaci kwitnącej.........

No to male pytanko bo mam cos podobnego na dzialce ale kwiaty sa innego koloru?Sa rozne kolory czy tylko ten jeden

Odp: Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

grel10
  • grel10

  • Posty: 1
  • Przepisy: 5
  • Artykuły: 0
to co było wcześniej, to owoc smoka

zmieniono 1 raz (ostatnio 15 mar 2011 20:06 przez grel10)

Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
ciąg dalszy mojej zagadki - teraz w postaci kwitnącej.........
obrazek

Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

gosiczek821
aj pomyłka padła już odpowiedz,pomyliłam strony

Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

gosiczek821
Karambola jest przepyszna

Odp: Odp: Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

Marika_1961
bajtek napisał(a):

Marika_1961 napisał(a):

wyglada jak daktyle w gronie ale pewnie nieNie mam pojecia co to


Mariko... niestety nie, ale poczekamy jeszcze trochę .... później dam fotkę w fazie niedojrzałej

No to czekam ciekawa jestem co to takiego pewne jest ze raczej znam ten owoc tylko nie wiem gdzie go wlozyc hihi

Odp: Odp: ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?

bajtek
  • bajtek

  • Posty: 249
  • Przepisy: 52
  • Artykuły: 0
Marika_1961 napisał(a):

wyglada jak daktyle w gronie ale pewnie nieNie mam pojecia co to


Mariko... niestety nie, ale poczekamy jeszcze trochę .... później dam fotkę w fazie niedojrzałej

Odpowiedz na/ edytuj ZABAWA: Co to za owoc / warzywo ?