Zestaw obiadowy z porcelany

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
doris9 napisał(a):

@Moniczqa masz rację, ta porcelana jest piękna. Super wygląda na stole, nawet mężowi się podoba, a jemu ciężko dogodzić.
@smaczek.eda ja mam porcelanę od ambition

Widze że kolejna fanka porcelany od ambition. Na pewno bedzicie zadowoleni z niej dobra jakość za dobre pieniądze

Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

doris9
  • doris9

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
@Moniczqa masz rację, ta porcelana jest piękna. Super wygląda na stole, nawet mężowi się podoba, a jemu ciężko dogodzić.
@smaczek.eda ja mam porcelanę od ambition

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

doris9
  • doris9

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Masz rację, kształt jest genialny, taki nowoczesny. Planuję na święta sobie sprawić kilka filiżanek z tej serii, bo wiadomo, że w dobrej filiżance kawka smakuje najlepiej

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

miminka
  • miminka

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zuzanek napisał(a):


Oj tego to ja też Ci nie powiem czy są cały czas, ale tak udało mi się i jestem szczęśliwą posiadaczką [/quote] a jak to posiadanie sie sprawdza? Mam na myśli ,czy dobrze się je myje,czy nie pękają?
zuzanek napisał(a):

ępnością na pewno nie ma problemu, trzeba się tylko zdecydować jaką porcelanę wybrać. Niektórzy wolą wyraziste kształty, inni natomiast bardziej delikatne
Te Kubiko sa fenomenalne! I wiele osób z moich znajomych też ma takie zdanie

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
miminka napisał(a):

bardzo podoba mi sie zestaw kubiko, jest elegancki, w dobrej cenie i tak jak piszecie , dostepny w normalnych sklepach ;][/quote]
Widzę że coraz więcej osób chętnie kupuje takie ostre i kwadratowe zastawy Chyba moda bierze górę coraz bardziej. A sztućce do takiej zastawy też kupujecie takie z ostrymi, kwadratowymi krawędziami czy tradycyjne zaokrąglone ?

zuzanek napisał(a):

o to ja też Ci nie powiem czy są cały czas, ale tak udało mi się i jestem szczęśliwą posiadaczką

Ah no nic, zawsze jest do dyspozycji sklep internetowy. Może w black friday będą obniżki ^^

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
miminka napisał(a):

bardzo podoba mi sie zestaw kubiko, jest elegancki, w dobrej cenie i tak jak piszecie , dostepny w normalnych sklepach ;]

Z dostępnością na pewno nie ma problemu, trzeba się tylko zdecydować jaką porcelanę wybrać. Niektórzy wolą wyraziste kształty, inni natomiast bardziej delikatne

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0

Moniczqa napisał(a):

Super! I udało Cię znaleźć w carrefourze coś? Nie wiem w sumie czy tam są cały czas takie rzeczy czy tylko od czasu do czasu

Oj tego to ja też Ci nie powiem czy są cały czas, ale tak udało mi się i jestem szczęśliwą posiadaczką

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

miminka
  • miminka

  • Posty: 12
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
bardzo podoba mi sie zestaw kubiko, jest elegancki, w dobrej cenie i tak jak piszecie , dostepny w normalnych sklepach ;]

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zuzanek napisał(a):


Miałaś rację na stronie znalazłam w jakich sklepach powinnam szukać i nawet daleko nie mam bo to carrefour mam 10 min , więc na pewno dzisiaj pójdę się rozejrzeć

Super! I udało Cię znaleźć w carrefourze coś? Nie wiem w sumie czy tam są cały czas takie rzeczy czy tylko od czasu do czasu

Odp: Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0

Moniczqa napisał(a):

Oj nie wiem gdzie dostaniesz zastawę kubiko. Myślę, że na stronie ambition znajdziesz jakieś sklepy gdzie jest teraz w sprzedaży. Ale faktycznie nadaje super nowoczesny wygląd przybranemu stołowi!

Miałaś rację na stronie znalazłam w jakich sklepach powinnam szukać i nawet daleko nie mam bo to carrefour mam 10 min , więc na pewno dzisiaj pójdę się rozejrzeć

Odpowiedz na/ edytuj Zestaw obiadowy z porcelany