Zestaw obiadowy z porcelany

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
zuzanek napisał(a):


Na zdjęciach wygląda fantastycznie, na pewno pięknie się prezentuje na stole i podkreśla jego urodę. Wiesz może w jakich sklepach dostanę ten model, z chęcią go zobaczę na żywo

Oj nie wiem gdzie dostaniesz zastawę kubiko. Myślę, że na stronie ambition znajdziesz jakieś sklepy gdzie jest teraz w sprzedaży. Ale faktycznie nadaje super nowoczesny wygląd przybranemu stołowi!

Odp: Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

zuzanek
  • zuzanek

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Moniczqa napisał(a):

Ja bardzo lubię ostre kształty więc mam kwadratową zastawę kubiko. Oczywiście porcelana nadająca się do mycia w zmywarce i nawet można do mikrofali wrzucić i coś podgrzać. Sam design moim zdaniem nowoczesny i elegancki.

Na zdjęciach wygląda fantastycznie, na pewno pięknie się prezentuje na stole i podkreśla jego urodę. Wiesz może w jakich sklepach dostanę ten model, z chęcią go zobaczę na żywo

Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

Moniczqa
  • Moniczqa

  • Posty: 29
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja bardzo lubię ostre kształty więc mam kwadratową zastawę kubiko. Oczywiście porcelana nadająca się do mycia w zmywarce i nawet można do mikrofali wrzucić i coś podgrzać. Sam design moim zdaniem nowoczesny i elegancki.

Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

Ania890
  • Ania890

  • Posty: 9
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Polecam porcelanę z tego sklepu ( usunięte przez moderatora). Osobiście bardzo mi się podoba i mam zamiar kupić mojej koleżance, która wkrótce bierze ślub

Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

Robespierre
Polecam serwis obiadowy Chodzież. Jest sporo rodzajów – gusta są różne. Można je obejrzeć np. tutaj http://alekxs.pl/Serwis-obiadowy-282k.html

Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

ewela24
  • ewela24

  • Posty: 323
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Możesz poszukać w Internecie, np. na ceneo. Możesz tam porównać ceny w wielu sklepach i wybrać to, co Cię interesuje. Pozdrawiam

Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

eKuchnia_com
A jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten cel? Bo tak się składa,że mamy teraz kilka ciekawych promocji na zastawy obiadowe i nie tylko,myślę ze warto to sprawdzić

Odp: Zestaw obiadowy z porcelany

wiola438
  • wiola438

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Mnie się bardzo podobają zestawy z porcelany tutaj http://witeks.pl/porcelana . Sama ostatnio zakupiłam zestaw Amelia i jestem z niego bardzo zadowolona. Potrzebowałam czegoś takiego, czego mogłabym użyć na jakiejś bardziej wykwintnej kolacji

Zestaw obiadowy z porcelany

smaczek.eda
Szukam jakiegoś ładnego porcelanowego zestawu obiadowego do domu? Co możecie mi polecić?

Odpowiedz na/ edytuj Zestaw obiadowy z porcelany