Znów pytanko do admina:)

Obserwuj wątek

Odp: Znów pytanko do admina:)

MADZIALENKA
dziękuję juz wszystko rozumię

Odp: Znów pytanko do admina:)

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
Wszystko bedzie w porzadku, jesli to bedzie naturalnie wygladalo.
W życiu codzienym chyba rzadko kiedy opieramy sie zawsze i tylko na jednej marce.

Odp: Znów pytanko do admina:)

MADZIALENKA
czyli wszystko będzie ok póki wszystkie moje przepisy nie będa na bazie produktów firmy X . tak ?

Odp: Odp: Odp: Odp: Znów pytanko do admina:)

Borubar napisał(a):

MADZIALENKA napisał(a):

pytanko pytanko
czy w umieszczenych przepisach można podawać nazwy przypraw , nazwy półproduktów, - marki


Jak najbardziej, oczywiście bez nadużyć komercyjnych typu wszystko firmy X, (chyba ze ktos handluje przyprawami i mu nie schodzą z magazynu )..
Ma mieć to charakter informacyjny i ułatwić nam wybór produktów na sałatkę, ciasto etc...



Ok, mam pełną odpowiedź: w przepisach jest dozwolone

Odp: Odp: Odp: Znów pytanko do admina:)

MADZIALENKA napisał(a):

pytanko pytanko
czy w umieszczenych przepisach można podawać nazwy przypraw , nazwy półproduktów, - marki


Jak najbardziej, oczywiście bez nadużyć komercyjnych typu wszystko firmy X, (chyba ze ktos handluje przyprawami i mu nie schodzą z magazynu )..
Ma mieć to charakter informacyjny i ułatwić nam wybór produktów na sałatkę, ciasto etc...


zmieniono 2 razy (ostatnio 16 lut 2009 20:05 przez Borubar)

Odp: Odp: Znów pytanko do admina:)

Glumanda napisał(a):

No chyba nas nie zabija.. skoro sami toleruja.. tu osoby robiace reklame..markom wiodácym prym na rynku



Admini wyjwchali na wczasy, poczekajmy jak wróca to moze odpowiedza NA WSZYSTKIE ! pytania

Odp: Znów pytanko do admina:)

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
No chyba nas nie zabija.. skoro sami toleruja.. tu osoby robiace reklame..markom wiodácym prym na rynku

Odp: Znów pytanko do admina:)

kamil0993
  • kamil0993

  • Posty: 105
  • Przepisy: 39
  • Artykuły: 52
ja też chyba podałem w którymś z przepisów markę... tylko można uznać to za reklamę.. ale.. poczekajmy na władzę

Odp: Odp: Znów pytanko do admina:)

MADZIALENKA napisał(a):

pytanko pytanko


czy w umieszczenych przepisach można podawać nazwy przypraw , nazwy półproduktów, - marki


Podpisuję się również pod Twoim pytaniem, sam kilka razy podałem produkty/marki ...
Jeśli byłoby to ... no ale nic. Poczekajmy na odpowiedź, która być może wyczerpie również moje dalsze pytanie.

Odp: Znów pytanko do admina:)

MADZIALENKA
pytanko pytanko


czy w umieszczenych przepisach można podawać nazwy przypraw , nazwy półproduktów, - marki

Odpowiedz na/ edytuj Znów pytanko do admina:)