Konkurs - Czekolada zmienną jest!

  • 8

Zapraszamy na konkurs z czekoladowymi przepisami w roli głównej, do wygrania zestawy doskonałych tabliczek z Manufaktury Czekolady.

         
ocena: 5/5 głosów: 6
Konkurs - Czekolada zmienną jest!

8 marca obchodzimy Dzień Kobiet, a z czym najlepiej połączyć to wyjątkowe święto jak nie z pyszną czekoladą i czekoladowymi potrawami?

Tym bardziej, że czekolada, tak jak kobieta, zmienną jest! Czekoladowe potrawy mogą mieć wiele twarzy i jeszcze więcej smaków – nie tylko słodkie w deserach, lecz także w innych potrawach.

Sos czekoladowy doskonale podkreśla smak wielu mięs, na przykład kaczki, a w najlepszych restauracjach komponuje się czekoladę z rybami – przykładowo z sandaczem.Wyśmienite czekoladowe kombinacje można poznać dzięki Manufakturze Czekolady - Chocolate Story, wyjątkowej firmie stworzonej z pasji i miłości do czekolady.

Unikalny proces produkcji bezpośrednio z ziaren kakaowca i łączenie konkretnych smaków ziaren (cytrusowej Dominikany, karmelowej Ghany i kwiatowego Ekwadoru) z dodatkami takimi jak chili czy kwiat soli morskiej otwiera przez nami wrota do Prawdziwej Czekolady.

W konkursie „Czekolada zmienną jest!” czekamy na wasze przepisy na wyjątkowe potrawy i połączenia czekoladowe. Z czekolady gorzkiej, deserowej, mlecznej, a nawet białej, słodkie desery, ale też pyszne potrawy nie na słodko z wykorzystaniem czekolady.

Konkurs trwa od 7 do 21 marca 2013. Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 28 marca.
                                         Żeby wziąć udział w konkursie trzeba dodać przepis do kategorii "Konkurs - Czekolada zmienną jest!" oraz do jeszcze jednej, innej kategorii. Przepisy, które nie będą miały zaznaczone minimum dwóch kategorii nie będą brały udziału w konkursie. Jedna osoba może dodać 3 przepisy.

Jury będzie brało pod uwagę zarówno pomysł, wykonanie jak i prezentację potrawy.

Nagrody nagrody!

Do wygrania 10 zestawów 3 wyjątkowych czekolad z Manufaktury Czekolady! Dodatkowo - każdy z uczestników konkursu (który doda przepis do kategorii konkursowej) dostanie kupon na 10% zniżki na zakupy w sklepie internetowym Manufaktury Czekolady!
            
Tutaj przeczytacie regulamin konkursu >>>