Konkurs "Fairy - i święta w porządku”

  • 27

Zapraszamy do udziału w konkursie Fairy, przed Wami nie lada wyzwanie i super nagrody!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Konkurs "Fairy - i święta w porządku”

Zadanie jakie przed Wami stoi to przygotowanie szybkiego dania świątecznego (czas przygotowania do 30 minut). Liczy się szybkość przygotowania, ale także walory smakowe, pomysł i zdjęcie!

Jedna osoba może zgłosić na konkurs maksymalnie 3 przepisy. Ze wszystkich przepisów jury wyłoni te najlepsze 5 przepisów.

Do konkursu zakwalifikują się tylko przepisy z co najmniej dwoma zdjęciami, z czego przynajmniej jedno musi być zdjęciem przygotowanej zgodnie z opisem potrawy (a dodatkowo - w przypadku zamieszczenia zdjęcia umytych naczyń z opakowaniem płynu Fairy macie szansę na nagrodę niespodziankę!).


Pamiętajcie - przepis musi mieć zaznaczoną kategorię "Konkurs Fairy"!

Konkurs trwa od 5 kwietnia do 19 kwietnia 2012, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie w dniu 23 kwietnia. Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu przez pocztę wewnętrzną gotujmy.pl i w odpowiedzi w ciągu 5 dni powinni przysłać adres do wysyłki nagród.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem gotujmy.pl, mieć ukończone 18 lat lub zgodę rodziców na udział oraz podać adres w Polsce, na który zostaną wysłane nagrody.

Nagrody, jakie zostały przygotowane przez Fundatora to 5 Blenderów BRAUN MR 570 FP K HC, o wartości 365 zł każdy!

Pamiętajcie też o nagrodach niespodziankach – dla zwycięzców konkursu, którzy przy zgłoszonym przepisie zamieszczą zdjęcie umytych naczyń z opakowaniem płynu Fairy w tle.Tu zamieściliśmy Oficjalny regulamin konkursu.