Konkurs - Korzenne wypieki

  • 20

W nowym konkursie na aromatyczne korzenne ciasta, ciasteczka i inne wypieki do wygrania książki - White Plate - Słodkie i najnowszy sezon serialu - Przepis na życie.

         
ocena: 5/5 głosów: 7
Konkurs - Korzenne wypieki

Chociaż do świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, to już z wolna dają o sobie znać pierwsze oznaki przedświątecznej krzątaniny. Postanowiliśmy powoli wprowadzić na gotujmy świąteczny nastrój, na początek przywołując smaki i aromaty bożonarodzeniowych wypieków o głębokiej i rozgrzewającej korzennej nucie.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba przygotować wypiek, w którym znajdą się przynajmniej dwie z sześciu korzennych przypraw:

- cynamon,
- gałka muszkatołowa,
- imbir,
- kardamon,
- goździki,
- anyż gwiazdkowaty.


Czekamy więc nie tylko na aromatyczne pierniki i pierniczki, ale także najróżniejsze przepyszne ciasta i ciasteczka i wszystko inne co wam przyjdzie do głowy i wyjdzie z piekarnika!
Zobacz przepisy konkursowe >>>


Zasady konkursu


Jedna osoba może zgłosić na konkurs maksymalnie 3 przepisy i uwaga - laureatami konkursu mogą zostać osoby, które przed jego ogłoszeniem miały na swoim koncie minimum 5 przepisów! Pamiętajcie, też aby zaznaczyć przepisowi kategorię – Konkurs Korzenne wypieki.

Jury przy wyborze zwycięskich przepisów będzie brało pod uwagę zarówno jakość przepisu, jego oryginalność jak i prezentację wypieków na zdjęciach. Do konkursu zakwalifikują się tylko przepisy z co najmniej dwoma zdjęciami, z czego jedno musi być zdjęciem gotowego wypieku.

Konkurs trwa od 13 do 23 listopada, a wyniki zostaną ogłoszone na stronie 29 listopada.

Nagrodzonych zostanie 5 najlepszych przepisów.

Dwie równorzędne nagrody za pierwsze miejsce to ufundowane przez Wydawnictwo Dwie Siostry książki Elizy Mórawskiej "White Plate: Słodkie”, czyli piękne albumowe wydanie pierwszej książki znanej blogerki kulinarnej, w całości poświeconej wypiekom. Więcej o publikacji na stronie wydawnictwa.

https://wydawnictwodwiesiostry.sklep.pl/_var/gfx/4bcfd86b4d206ae6be045c25637790ed.jpg

Trzy nagrody za drugie miejsce to trzeci sezon serialu „Przepis na życie” na DVD.


Kochani, pamiętajcie o tym, że przepisy konkursowe nie mogą być:
- wcześniej publikowane na gotujmy.pl lub innych stronach;
- naruszać praw autorskich;
- naruszać regulaminu serwisu.

Organizator ma prawo usunąć przepis, który narusza regulamin, który można przeczytać tutaj.

Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu przez pocztę profilową gotujmy.pl. Wyniki konkursu zamieszczone będą także na stronie gotujmy.pl.