Blogi biorące udział w plebiscycie

Five o'clock

Five o'clock


Five o'clock to mój ciepły kącik, który pachnie czasem cynamonem, czasem sernikiem a czasem truskawkami. To kawałek mojego świata, którym dzielę się z osobami zaglądającymi do mnie. To czasem też spotkania z moim zwierzyńcem: psem,kotem i koniem. Lubię dzielić się z czytelnikami moimi pomysłami, przepisami ze staromodnego zeszytu mojej babci oraz fotografiami. Staram się ciągle rozwijać i ulepszać blog tak aby przeglądanie go sprawiało czytelnikom przyjemność.
Zapraszam do mojego świata słodkich wypieków :)

Kategoria: Fotografia Kulinarna
Adres: http://piatapopoludniu.blogspot.com/
Kulinarne przygody Gatity

Kulinarne przygody Gatity


Lubię gotować, lubię eksperymentować i kombinować. Do tej pory gotowałam na oko, nie zwracając uwagi na proporcje, ale od kiedy prowadzę bloga kulinarnego musiałam wszystko usystematyzować :-). Na moim blogu znajdziecie różnorodne przepisy na prostą, zdrową i smaczną kuchnię. Przepisy na dania kuchni polskiej i z całego świata. Wszystkie przepisy zostały przeze mnie wypróbowane i osobiście sfotografowane.
Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch dorosłych córek. Z wykształcenia filolog Iberystyki, zakochany w Hiszpanii.

Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://www.kulinarneprzygodygatity.pl/
VioletoweKucharzenie

VioletoweKucharzenie


Blog dla mnie jest swoistego rodzaju pamiętnikiem, częścią mnie, ponieważ pojawiające się tam dania wychodzą spod mojej ręki. Blog pozwala mi na zgromadzenie wszystkiego w jednym miejscu. Prowadząc go nie gotuję już tylko dla siebie i rodziny, ale również dla Czytelników.

Swoją przygodę z gotowaniem zaczęłam niedawno, około 2 lat temu. Teraz wiem, że odkryłam swoja pasję. Kuchnia to mój azyl, który relaksuje i odpręża.

Blog prowadzę stosunkowo krótko, od 3 stycznia 2015 roku. Wiem, że wiele muszę się jeszcze nauczyć, poznać ale jestem z niego dumna.

Przygotowuję dania proste i przede wszystkim szybkie. Na moim blogu każdy znajdzie coś dla siebie. Mam nadzieję, że zauważycie ile serca wkładam w przygotowanie swoich dań.

Kategoria: Inspiracje Kulinarne
Adres: http://violetowekucharzenie.blogspot.com/