Ciasto na baranka
- Forum: Ciasto na baranka
Jakiego ciasta używacie do robienia baranka i zajączka do koszyka? Chciałabym zrobić ale z takiego ciasta, które można zjeść a nie wyrzuć jak te sklepowe, bo są twarde jak kamień.
Staż w Gotujmy: 3529 dni
Miasto: -
Jakiego ciasta używacie do robienia baranka i zajączka do koszyka? Chciałabym zrobić ale z takiego ciasta, które można zjeść a nie wyrzuć jak te sklepowe, bo są twarde jak kamień.
Nie wiem jak u Was ale u nas jest zatrzęsienie czekoladowych słodkości. Co można z nich zrobić?
Macie może jakieś fajne przepisy na ciasta bez pieczenia? Nie chodzi mi o ciasta typu sernik na zimno, bo one nam się przejadły, ale o ciasta o różnych teksturach.
Jak zrobić domowe lody miętowe?
Mam w zamrażarce karkówkę w kawałku. Waga około 1,5 kg. Co mogę z niej wyczarować?
Macie może przepis na ciastka z mąki kukurydzianej?
Macie sprawdzony przepis na pyszny sernik wiedeński?
Jak zrobić idealną kruszonkę? Macie sprawdzony przepis?
Jakie owoce pasują do siebie idealnie tworząc zgrane duety smakowe w dżemach? Chciałam zrobić coś innego niż "zwykły" dżem truskawkowy.
Macie przepis na szybkie sałatki imprezowe? Takie, które przygotować można w 20 minut.