Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?
- Forum: Jaką macie pogodę za oknem?
U nas złota polska jesień
Drzewa mienią się kolorami, świeci słońce
Uwielbiam taką pogodę
Staż w Gotujmy: 3530 dni
Miasto: -
U nas złota polska jesień
Drzewa mienią się kolorami, świeci słońce
Uwielbiam taką pogodę
zbysiowa napisał(a): skuter5 napisał(a): Nie wiem jak Wy, ale my uwielbiamy spotkania w rodzinnym gronie
Nie od dziś wiadomo, że są tematy, których podczas takich imprez nie powinno się poruszać, bo wywołują prawdziwą burzę
Co na Waszą rodzinę działa jak przysłowiowa "płachta na byka"?
Zawsze polityka i kościół, od pewnego czasu to dwa zabronione ( na wejściu) tematy 




Czyli standard
U mnie jest tak samo
Gdzie można kupić dobrej jakości papilotki? Moje przy pieczeniu tracą wzór. Nie żeby on znikał, ale jak muffinki się upieką to to co było na papilotce jest niewidoczne. Kiedyś kupiłam opakowanie gotowej mieszanki i tam były śliczne papilotki w kropki. One nic, a nic się nie zmieniły, a moje szkoda słów
robaczek napisał(a): biedroneczki napisał(a): Po co najczęściej sięgacie w upalne dni? Wolicie sorbety czy lody?
Ja osobiście uwielbiam lody. Mogę je jeść o każdej porze
To tak jak ja
U nas weekend piękny i słoneczny. Pogoda idealna na spacer
Fajne macie blogi
Będę na nie zaglądała
Nie wyszły
Obstawiam, że nasiona wykiełkowały, ale przez to, że długo padało wszystko zmarniało. Nie poddaję się i na wiosnę powtórzę sianie
Wiem, że dopiero co zaczął się luty, ale w mojej głowie już wiele planów co do wysiewania kwiatów
Planuję zasiać stokrotki na trawniku
Zawsze marzyłam o takiej pełnej stokrotek trawie
Jak myślicie kiedy mogę zasiać te stokrotki? Wiem, że nie teraz
Chodzi o to, czy czekać aż się trawa zazieleni (jak ja tęsknię za wiosną) czy jak już mrozów nie będzie śniegi pójdą precz i ziemia rozmarznie.
U nas wszędzie lata babie lato. Pająków moc jak mawia moja babcia
Jasne, że widziałam
Jest przeogromny. Zwykle wygląda jak piłeczka do tenisa stołowego, a teraz jak piłka do kosza
Moja mama dodaje je pod koniec gotowania lub duszenia. Dzięki temu mają ładny apetyczny kolor.