Odp: Odp: Menażka

misia5 napisał(a): lukrowanepierniczki napisał(a): Mój bratanek jedzie na pierwszy obóz. Planujemy kupić mu menażkę, której jeszcze nie ma. Na co zwrócić uwagę przy jej doborze?

Najlepiej kupić z pełnym wyposażeniem. Fajne są z zestawem składanych w sztućców. Przypominają wypasiony scyzoryk  


Mogę prosić o namiar na taką menażkę?

Odp: Koniec roku szkolnego

mocsłodkości napisał(a): Kupujecie Waszym pociechom, a właściwie ich nauczycielom jakieś "prezenty" na zakończenie roku szkolnego?

U nas tylko wychowawczyni zawsze dostawała góry czekolad i ciętych kwiatów

Odp: Odp: Hejka :D

Witamy Do ploteczek zapraszamy

Odp: Odp: Odp: Ciasto filo

Bardzo Wam dziękuję Kochane jesteście

Odp: Odp: Odp: Odp: Deska do krojenia

My mamy drewniane

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas też ślicznie i słonecznie. Aż żal wracać ze spacerów do domu

Odp: Chipsy

  • Forum: Chipsy

robaczek napisał(a): Używał ktoś pokruszonych chipsów do panierowania np. piersi z kurczaka? Jak myślicie to dobry pomysł czy skończy się to katastrofą kulinarną?

Ciekawy pomysł. Ja bym sprawdziła na kilku kawałkach mięsa. Jeśli będą Wam smakowały to spokojnie można działać i robić tak resztę. Jak Wam nie będą smakowały można zrobić tradycyjną panierkę

Odp: Gotowanie makaronu

U mnie odwrotnie Ja dodaję, a moja mama nie

Odp: Babeczki ze świeżymi owocami

lukrowanepierniczki napisał(a): Mam w planach podać gościom kruche babeczki z kremem i świeżymi owocami. Kiedy najlepiej nakładać takie owoce? Wiem, że nie dzień wcześniej, bo będą wyglądały okropnie. Można to zrobić rano czy lepiej przed przyjściem gości?

Ja bym dała przed przyjściem gości.

Odp: Kurczak pieczony

Dzięki za rady. Skorzystam z nich