Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?
- Forum: Jaką macie pogodę za oknem?
U nas we wtorek też było pięknie i słonecznie. Tylko popołudniu niebo zakryły ciemne chmury i miałam wrażenie jakby miała za chwilę rozpocząć się burza. Na szczęście wiatr rozgonił chmury i skończyło się na obawach