Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas niby zapowiadali ulewne deszcze i grad, ale jak dotąd cisza. Wieje tylko silny ale bardzo ciepły wiatr. Jak jest ciemno można wyjść i spacerować, bo od wschodu do zachodu słońca istna Afryka.

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

To tak jak i u nas. Z nieba leje się żar. Jest mega gorąco. Mój biedny pies leży w łazience pod wanną z wywalonym jęzorem i ledwie dyszy. O dziwo polubił kąpiele Potrafi sam wskoczyć do wanny poleży i wyskakuje. Nie pytajcie jakim cudem, bo nie potrafię tego momentu wyskakiwania wyłapać. Wiem, że był w wannie, bo mam caaaaaały świat zalany wodą, a nie licząc psa i mnie w domu nikogo nie było. Cuda

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

Lato, lato wszędzie zwariowało oszalało moje serce U nas w pogodzie nic dodać nic ująć z tej piosenki. Ciepełko, pora wakacji

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas dni upalne, ale noce jak na czerwiec strasznie zimne.

Kawa kontra zasypianie

Jak działa na Was kawa z kofeiną? ja nawet gdybym wypiła kawę np. na godzinę przed spaniem zasnę szybko i bez najmniejszego problemu, ale za to mój luby będzie siedział do rana i wyglądał jak zombi

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas po burzy zrobiło się chłodniej. W słońcu praży niemiłosiernie, ale za to wiatr jest chłodniejszy i sprawia, że można normalnie funkcjonować

Odp: Burze

  • Forum: Burze

skuter5 napisał(a): Przy ostatnich upałach pojawiają się burze. Lubicie to zjawisko czy budzi ono w Was lęk? Ja osobiście uwielbiam burzę. Mogę ją obserwować bez końca.

Ja tam wolę jak burzy nie ma Nie żebym umierała ze strachu, ale czuję respekt przed tym zjawiskiem, które w ułamku sekundy potrafi wyrządzić wiele nieodwracalnych szkód. Jest pięknym ale i przerażającym zjawiskiem pogodowym.

Odp: Tort lalka

Wypróbuję w misce. Mam jeszcze jakiś miesiąc na dopracowanie więc jak coś nie pójdzie z miską to zrobię dwa biszkopty i pobawię się w przycinanie

Odp: Odp: Odp: Surówka z kiszonej kapusty

Dzięki za propozycję. Wypróbuję do jutrzejszego obiadu

Mąka orkiszowa

Czemu mąka orkiszowa jest tak strasznie droga? Myślałam że upiekę ciasto z takiej mąki, ale cena skutecznie mnie odstraszyła.