Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?
- Forum: Jaką macie pogodę za oknem?
U nas niby zapowiadali ulewne deszcze i grad, ale jak dotąd cisza. Wieje tylko silny ale bardzo ciepły wiatr. Jak jest ciemno można wyjść i spacerować, bo od wschodu do zachodu słońca istna Afryka.
Potrafi sam wskoczyć do wanny poleży i wyskakuje. Nie pytajcie jakim cudem, bo nie potrafię tego momentu wyskakiwania wyłapać. Wiem, że był w wannie, bo mam caaaaaały świat zalany wodą, a nie licząc psa i mnie w domu nikogo nie było. Cuda