Wiosenne tęsknowy :)
- Forum: Wiosenne tęsknowy :)
Jakich dań lub przekąsek typowo wiosennych Wam najbardziej brakuje? Za czym tęsknicie najbardziej?
Staż w Gotujmy: 3175 dni
Miasto: -
Jakich dań lub przekąsek typowo wiosennych Wam najbardziej brakuje? Za czym tęsknicie najbardziej?
Podlewa ktoś z Was kwiatki wodą przegotowaną? Oczywiście zimną nie gorącą lub ciepłą
Czym myjecie okna? Używacie specjalnych płynów czy może korzystacie ze ściereczek? A może macie jeszcze inny patent na umycie okien?
Barwił ktoś jajka za pomocą liści z czerwonej kapusty? Jak się za to zabrać, żeby ten kolor był widoczny, bo ja jakie jajka do niego daję takie same wyjmuję
Mój bratanek jedzie na pierwszy obóz. Planujemy kupić mu menażkę, której jeszcze nie ma. Na co zwrócić uwagę przy jej doborze?
Do jakich seriali sprzed lat z chęcią wracacie? Jakie były Wasze ulubione, a jakie chętnie wymazalibyście z pamięci?
Jak zwracacie się do swojej teściowej? Mówicie do niej po imieniu, czy może mamo, a może teściowa?
Ile lat miały Wasze pociechy jak przebiliście im uszy?
Jakich moskitier używacie? Wolicie białe czy może czarne? Koleżanka twierdzi, że przez białe nic nie widać i ze psują widok. Miałam kupić białe i teraz nie wiem co robić :/
Sezon na wakacyjną rybkę uważam za otwarty
Jaka jest Wasza ulubiona wędzona ryba? Po jaką rybę najchętniej sięgacie nad morzem?