Odp: Bombki bałwanki

biedroneczki napisał(a): Spotkaliście się w sklepach z bombkami w kształcie bałwanków? Szukałam już w kilkunastu sklepach w różnych miastach i nigdzie nie ma :/

Już chyba takich nie robią. Teraz bałwanki to bardziej bliżej nie określone bryły z masą kolorowych dekoracji. Kiedyś były dwie kulki nosek oczka guziki i szalik A teraz człowiek nie wie czy to bałwan czy coś innego

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Powidła

Uwielbiam wiśnie więc za rok spróbuję zrobić wiśniowe Zobaczę co mi z tego wyjdzie

Odp: Śliwki

Ja chyba wszystkie lubię Kocham węgierki. Najlepsze są takie, które zostały na drzewie, bo nikt ich nie mógł zerwać a przyszły chłodniejsze noce. Ta śliwka jest tak pyszna, słodka i aromatyczna, że co roku mam nadzieję, że jak najwięcej takich śliwek na drzewie zostanie

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas nadal upały. Nawet nocą odpocząć się nie da.

Odp: Odp: Chilli

Mój tata i mój brat wcinają ot tak sobie. Mnie i mamę skręca, a oni zajadają się jakby jedli soczyste jabłko Zimą dodajemy je do dań jednogarnkowych lub zup. Dzięki temu po powrocie do domu od razu robi się nam cieplej

Odp: Kolorowe ciasto na pierogi

robaczek napisał(a): Czym można zabarwić ciasto na pierogi tak, by one nie straciły tego koloru przy gotowaniu?

A puree z marchewki lub dyni?

Odp: Ciasta na upały

Moja babcia robiła nam przekładane wafle To co prawda nie ciasto ale lubi je chyba każdy

Odp: Owocowe kostki lodu

robaczek napisał(a): woców używacie do zrobienia "kostek" lodu?[/quote

Ja używam truskawek i rabarbaru, który co prawda owocem nie jest ale jest całkiem smaczny w tej odsłonie.

Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas upalnie. W słońcu nie da się wytrzymać, a i w cieniu nie jest lepiej.