Drzewka i krzewy

Kiedy kupujecie nowe drzewka i krzewy na działki lub do ogrodów? Robicie to jesienią czy może wiosną?

Mozzarella

Do czego najczęściej używacie sera mozzarella? Chciałem nadziać nim klopsiki. Nie wiem tylko czy ser nie zwieje mi ze środka mięsa i nie "zapaskudzi" sosu. Jak myślicie? Można jakoś zabezpieczyć taki ser, by nie wypłynął ze środka?

Napoje gazowane

Jak często pijecie napoje gazowane? Moja żona dostaje białej gorączki jak mnie widzi z napojem gazowanym. Jaka ilość napoju z CO2 jest dopuszczalna? Czy w ogóle istniej coś takiego jak limit przy takich napojach?

Kawa

  • Forum: Kawa

Na rynku pełno wszelkiego rodzaju kaw. Od tych najtańszych po mega drogie. Są też kawy ziarniste oraz te już mielone. Jakie kawy najczęściej kupujecie? Wybieracie już zmielone czy może te ziarniste, które mielicie przed zrobieniem kawy?

Fasolka szparagowa

Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam fasolkę szparagową. Mogę ją jeść codziennie i mi się nie znudzi W jakiej odsłonie najbardziej Wam smakuje to warzywo? Jaką odmianę i kolor najbardziej lubicie?

Piernik i pierniczki

Kiedy zarabiacie ciasto na piernik długo dojrzewający i pierniczki?

Sałatka z ogórkami na zimę

Chciałem zrobić sałatkę z ogórków gruntowych na zimę. Może mnie ktoś poratować przepisem na taką sałatkę?

Truskawki:

Wysiewał ktoś nasiona truskawek? Jak długo one schodzą? Czekam już prawie dwa tygodnie i nic

Odp: Odp: Odp: Odp: Odp: Jaką macie pogodę za oknem?

U nas mroźnie się zrobiło. Niby słonko ślicznie świeci, ale wiatr zimny i w nocy na minusie.

Kuchnie świata

Jaka jest wasza ulubiona kuchnia świata? Macie taką, do której wracacie często i z sentymentem? My uwielbiamy tradycyjną kuchnię włoską. Staramy się ją odtworzyć w domu, ale co włoskie to jednak włoskie