Miej czas na miłość konkurs na szybkie Walentynki

  • 12

Kochani zapraszamy do udziału w konkursie, ale musicie się spieszyć - potrawa ma być szybka a i czasu na reakcję niezbyt wiele!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Miej czas na miłość konkurs na szybkie Walentynki

Zasady konkursu w skrócie:

Konkurs trwa od 06.02 do 19.02.2012. Ogłoszenie wyników nastąpi na gotujmy.pl w dniu 23.02.2012. Laureaci zostaną powiadomieni o wynikach konkursu na pocztę wewnętrzną gotujmy.pl i w ciągu 5 dni powinni przysłać adres do wysyłki nagród.

Zadanie konkursowe, to: wprowadzenie przepisu na szybkie danie walentynkowe. Danie musi mieć zaznaczoną kategorię Konkurs Fairy oraz kategorię Walentynkowe (w grupie Świąteczne) - oraz czas przygotowania potrawy do 30 minut. I w tym czasie rzeczywiście czas przygotowania potrawy powinien się zmieścić - bo trzeba mieć jeszcze czas na miłość:) Do konkursu zakwalifikują się tylko przepisy z co najmniej jednym zdjęciem wykonanym przez użytkownika, oraz takie, które nie były wcześniej nagradzane w żadnych konkursach.

Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy być zalogowanym użytkownikiem gotujmy.pl, mieć ukończone 18 lat lub zgodę rodziców na udział, oraz podać adres w Polsce do wysyłki nagrody.

Nagrody:

Do wygrania Fundator nagród przygotował dla was 3 Ręczne roboty kuchenne Braun MR 740cc BC Hand Processor o wartości 325 zł netto każdy każdy.

Nagroda z rankingu - osoba, której przepis w dniu zakończenia konkursu osiągnie najwyższy ranking (zostanie najwyżej oceniony przez użytkowników) otrzyma od Fundatora zapas produktów Fairy na cały rok.

Zachęcamy do dobrej zabawy. Dodawajcie ciekawe przepisy i głosujcie na najlepszych. Żeby zagłosować na przepis wystarczy dać mu ocenę (od 1-5) w postaci gwiazdek. Wyniki rankingu będą widoczne tu:

Aktualny ranking konkursu Fairy

Przepisy będzie oceniało jury złożone z przedstawicieli Fundatora oraz Organizatora czyli gotujmy.pl. Jurorzy będą brali pod uwagę: kreatywność, walory smakowe i czas przygotowania. Pamiętajcie, że przepisy nie mogą naruszać prawa autorskiego, gdyż zostaną zdyskwalifikowane.

Przeczytajcie uważnie OFICJALNY REGULAMIN KONKURSU.

Czekamy na wasze pełne miłości przepisy. Trzymamy kciuki!!!

Redakcja i Fundator Nagród, firma Procter & Gamble DS Polska Sp. z o.o.