Nagroda główna - maj

  • 19

W maju nagrodą główną w konkursie Gotujmy z Nagrodami jest patelnia GreenPan.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Nagroda główna - maj

Nowe zasady, nowe nagrody - o zmianach w konkursie Gotujmy z Nagrodami mogliście przeczytać wcześniej w tym artykule - Gotujmy z nagrodami - nowe zasady, nowe nagrody >>>

W maju mamy dla Was 3 nowe nagrody główne - patelnie GreenPan, z liniii Nairobi z pokrywą oraz rękawicą kuchenną.

Patelnia o średnicy 24 cm, powłoka ceramiczna, nieprzywierająca, odporna na zarysowania. Patelnia przystosowana do gotowania na kuchni elektrycznej, gazowej oraz w piekarniku. Uchwyty: bakalitowe, nienagrzewające się. Konstrukcja: aluminium, oczko do zawieszania, równomierna powierzchnia grzania.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NAGRODZIE GŁÓWNEJ

Dla kogo nagroda główna?

Nagrodę główną w Konkursie mają możliwość otrzymać Uczestnicy, którzy wykonają Dodatkowe zadanie konkursowe.

Co to znaczy dodatkowe zadanie konkursowe oraz gdzie je znajdziesz?

W ramach Dodatkowego zadania konkursowego, Organizator, co miesiąc, do 100 osób, które w poprzednim miesiącu osiągnęły najwyższe pozycje w rankingu najbardziej aktywnych w danym miesiącu Użytkowników, wysyła automatyczną wiadomość na skrzynkę wewnętrzną (profilową) z linkiem zapraszającym do udziału w II etapie Konkursu.

Kliknięcie przez Uczestnika w przesłany link oznacza chęć wzięcia udziału w II etapie. Użytkownicy, którzy poprzez kliknięcie w link, zadeklarują chęć uczestniczenia w II etapie, dostają kolejną wiadomość zawierającą jedno wybrane pytanie o tematyce kulinarnej. 3 (trzech) Uczestników, którzy poprawnie i najszybciej odpowiedzą na pytanie, wygrywa jedną z trzech nagród głównych.

Czy za nagrody główne są odejmowane wirtuale?

NIE, nagrody główne dostępne są poza katalogiem nagród gwarantowanych oraz nie mają przypisanej wartości punktowej.