Ekspres do kawy

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Ekspres do kawy

alexkry
  • alexkry

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja wychodzę z założenia, że lepiej zapłacić więcej, w firmie, która nie jest rozprzestrzeniona na rynku, ale mam gwarancję, że po pierwsze kawa będzie dobra, nawet lepsza niż z kawiarni, a po drugie, wiem, że jak taka kupka plastiku, jak ekspresy na kapsułki,nie rozleci mi się po 3 razach używania. Kolega polecił mi firmę sprzedającą takie ekspresy. Najwppierw mówiłam, że za drogo, ale jak zaparzył mi u siebie kawę to w końcu też kupiłam. Zapłaciłam fakt faktem ponad 3tys., ale już drugi rok działa bez zarzutu, a poza tym parzy bez porównania lepszą kawę... No a co najważniejsze la pavoni to włosi, więc wiem, że zecydowanie znają się na rzeczy

Odp: Ekspres do kawy

olmanka
  • olmanka

  • Posty: 270
  • Przepisy: 444
  • Artykuły: 5
kapsułki, rzecz jasna- drogie, ale za to szybkie, łatwe w przygotowaniu, a kawa jak z KFC Latte, Espresso itd. Ja z ekspresów nie korzystam zbytnio, gdyż u mnie w domu tylko 1 osoba pije kawę ale zamówiłam sobie ekspres do kawy BOSCH Ekspres do kawy TKA6001V 3100 pkt
Zostało jeszcze 1 sztuka
http://www.doradcasmaku.pl/katalog-nagrod.html
jeżeli przesyłka do mnie dojdzie, pochwalę się efektem

Odp: Odp: Odp: Odp: Ekspres do kawy

fanaberia
  • fanaberia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
tak, moja siostra zainwestowała w ekspres na kapsułki i też zorientowała się, że wydaje na to majątek. ja zastanawiam się nad ciśnieniowym ExpoBar Elegance, ale to spory wydatek więc jeszcze decyzja nie została podjęta póki co zadowalam się kawą mielona parzona po turecku. Jak się ma dobrą kawę to nawet bez ekspresu można się obejść

Odp: Odp: Odp: Ekspres do kawy

My kupiliśmy sobie w redakcji taki kapsułkowy Tchibo. Szczerze mówiąc po 2 miesiącach zorientowałam się, że na tę kawę wychodzi majątek. A poza tym ma jeszcze jedną wadę - kawa jest niezbyt ciepła, zaraz po zrobieniu jest praktycznie letnia a jak się jeszcze doda mleko to już jest calkiem zimna...

Odp: Odp: Ekspres do kawy

felicjanka12
jak dla mnie ekspres na kapsułki opdpada- kawa wyxchodzi drogo, szczególnie jak często się ją pije, bo te kapsułki tanie nie sa. poza tym to kaloryczna kawa, ta z mlekiem w proszku jest niedobra, z reszta ja nie trawię mleka w proszku. wybrałam niedrogi ekspres ciśnieniowy, dobrze się sprawuje, łatwy w obsłudze, do tego kawa ziarnista oquendo i codziennie rano utwierdzam się w przekonaniu, że żadna kapsułkowa czy rozpuszczalna jej nie dorównuje

Odp: Ekspres do kawy

Garnek24
  • Garnek24

  • Posty: 34
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Może ten wątek okaże się pomocny w poszukiwaniach
http://forum.gotujmy.pl/jaki-ekspress-do-kawy-do-firmy,watek,10262h10.html

Zależy jaki budżet możesz przeznaczyc na ekspres,ale tutaj cena odzwierciedla jego jakośc.

Odp: Ekspres do kawy

ptys
  • ptys

  • Posty: 17
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Jeśli zależy ci na tanim i dobrym ekspresie to można zwrócić uwagę na ekspres przelewowy Siemns Tc. Nie jest drogi( na magicznaplaneta kosztuje około 121 złotych),ale bardzo solidny. W tej kategorii cenowej ciężko będzie znaleźć lepszy

Odp: Ekspres do kawy

Pablito
  • Pablito

  • Posty: 380
  • Przepisy: 10
  • Artykuły: 0
Kupiłem ekspres ciśnieniowo przelewowy Krupsa, taki jak na foto poniżej i zrobił trzy kawy, po czym odmówił posłuszeństwa. Oddałem go do naprawy gwarancyjnej i nie stwierdzono wad. Po zabraniu go do domu okazało się że chyba nikt nawet pudła nie otworzył w serwisie więc zadzwoniłem do Euro RTV AGD, gdzie został zakupiony i zrobiłem niezłą jadkę Pani w słuchawce. Przeprosiła i poprosiła o oddanie sprzętu i wybranie nowego w tej samej cenie lub droższego za dopłatą. Nie było nic ciekawego w podobnej cenie tylko Zelmer, który jest uwidoczniony na drugim zdjęciu. Robi codziennie od prawie roku 6-8 kaw i nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń. Ciśnienie 9 barów robi idealne espresso, a po przeczytaniu instrukcji obsługi można się nauczyć robić kilka innych rodzajów kaw. Jest dysza do spieniania mleka, podajnik wrzątku, podgrzewacz do filiżanek i w tej chwili pewnie kosztuje ok 600 PLN. Co do ekspresów na kapsułki, to nie polecam. Jest niedziela, masz gości i nagle uświadamiasz sobie że skończyła Ci się kawa i co teraz Dramat, bo kapsułki do konkretnego modelu możesz dostać w nielicznych sklepach, a Lavazzę czy też inną markę do ciśnieniowych ekspresów dostaniesz w każdym spożywczaku. Pomijam względy ekonomiczne, bo 10 kaw Dolce Gusto to koszt 20 PLN
obrazek obrazek

Odp: Ekspres do kawy

Beelo
  • Beelo

  • Posty: 5
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
myślę że przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy chcemy ekspres przelewowy, czy ciśnieniowy. przelewowe są tańsze, ale parzą gorszą kawę, zaś ciśnieniowe są większe i droższe, ale parzą wspaniałą kawę. ekspresy ciśnieniowe spotykamy w barach i kawiarniach - robią piankę, bitą śmietanę itp. co do ceny, to można znaleźć takie ekspresy domowe, za normalne pieniądze, np ten ZELMER http://tnij.org/if94 kosztuje mniej niż 500 zł, a ma wszystko czego potrzeba - wyświetlacz LCD, system ubijania piany, nawet podgrzewacz do filiżanek na górze urządzenia także zachęcam do poszukiwań - wybór jest wielki.

Odp: Ekspres do kawy

kobra01
  • kobra01

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
ja polecam ten eskpress do kawy http://www.niam.pl/agd/produkt/391-ekspres_do_kawy_aroma_1e

zmieniono 1 raz (ostatnio 25 maj 2010 16:21 przez kobra01)

Odpowiedz na/ edytuj Ekspres do kawy