Ekspres do kawy

Obserwuj wątek

Odp: Ekspres do kawy

loveCaffe
  • loveCaffe

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ja swój ekspres do kawy kupiłam tutaj:
http://www.sabro.com.pl/
ma już jakiś rok, a kawa jest nadal świetna, aromatyczna i od razu stawia na nogi.

Odp: Ekspres do kawy

Gastosklep_pl
Do 500zl spokojnie kupisz przyzwoity ekspres ciśnieniowy do domu z funkcją spieniania mleka. Będzie tylko bez młynka i takich funkcji jak np capuccino.

Odp: Ekspres do kawy

MP3-ka
  • MP3-ka

  • Posty: 45
  • Przepisy: 266
  • Artykuły: 0
ja taki dostałam na gwiazdkę i jestem zadowolona samo ubija mleko, albo ja ubijam - zawsze wychodzi świetne
http://allegro.pl/ekspres-saeco-nina-plus-cappuccino-ri9355-01-i2980094895.html

i został kupiony za ok 500zł a nie jak na linku...

Odp: Ekspres do kawy

redcoon
  • redcoon

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Ekspres do 500 zł to ciężka sprawa. Propozycją może być urządzenie na kapsułki np Bosch Bosch Tassimo TAS 5542 http://www.redcoon.pl/B325652-Bosch-Tassimo-TAS-5542_Ekspresy-na-kapsułki. Ciekawy design sprawia, że jest także ozdobą kuchni lub innych pomieszczeń w domu. Urządzenie posiada filtr wody Brita, który dba o jakość spożywanej przez nas wody oraz automatyczny system czyszczenia. Bosh wykorzystuje w swoich ekspresach technologię T-DISC, czyli system inteligentnego rozpoznawania napojów. Ekspres czyta kod kreskowy umieszczony na kapsułce, który zawiera informacje dotyczące ilości wody, czasu zaparzania i dokładnej temperatury parzenia każdego z wybranych napojów.

Odp: Ekspres do kawy

fanaberia
  • fanaberia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Byłam w Reducie i nabyłam Oquendo Hosteleria Torrefacto, pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne! Delikatny smak, łagodna - taka jak lubię nie piłam jej n zimno, ale wydaje mi się, że tez byłaby niezła. Felicjanka, jak znajdziesz jakiś sprawdzony przepis to daj znać, sama chętnie się taką zimną kawką podelektuję

Odp: Odp: Ekspres do kawy

felicjanka12
dokładnie chodzi o warszawską. jeszcze tam nie byłam, ale może się wybiorę
jaką kawę polecacie na takie upały, które się zaczynają? macie fajny przepis na mrożoną?

Odp: Ekspres do kawy

fanaberia
  • fanaberia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Reducie? Tej warszawskiej? kurcze jak tak, to chyba muszę tam wpaść ja tez zawsze jakieś "dziwne" kawy zamawiałam przez internet, bo w sklepach to chyba tylko komercyjne marki są dostępne, a specjalny sklep z różnymi kawami jakoś nigdy nie rzucił mi się w oczy... Felicjanka, napisz proszę czy to chodzi o tę warszawską Redutę, a jak już jesteś po wizycie to opisuj wrażenia!

Odp: Ekspres do kawy

felicjanka12
obawiam się jednak, że jest to po prostu sklep z kawą
ja głownie zamawiam przez internet kawę, ale chciałm sie też przejechac do sklepu oquendo, który mają w reducie. może sa tam jeszcze jakies inne kawy.

Odp: Ekspres do kawy

Kawa czekoladowa ma cudny aromat czekolady i lekki posmak czekolady, tylko, że ja kupuję takie kawy w dobrych sklepach z kawą. A'propos jak nazwać jednym słowem sklep z kawą? Bo sklep z herbatą to herbaciarnia, a z kawą - kawiarnia?

Odp: Odp: Ekspres do kawy

felicjanka12
ja tez jestem ciekawa czekoladowej ostatnio prakttykuje o lekkim posmaku orzechowym (ta akurat jest mielona, nie w ziarnach) i tez jest boska. świetnie smakuje z kardamonem i obowiazkowo spienionym mlekiem ale ta czekolada mnie zaintrygowala

Odpowiedz na/ edytuj Ekspres do kawy