Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

gosia47-47
  • gosia47-47

  • Posty: 114
  • Przepisy: 849
  • Artykuły: 221
1.
20 % tyle dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag.

2.
a z czym smakuje mi woda najbardziej?
od lat mam w domu dzbanek do filtrowania wody. I od lat kupuję cytrynę albo pomarańczę. Kroję w plastry i dodaję do dzbanka (nie z filtrem) z wodą. Tak smakową wodę piją u mnie w domu wszyscy, a najbardziej to ona smakuje wnuką. Oduczyła ich ta woda picia nawet tego pepsi, które jest tylko niezdrowe.

Jak już wnuki nie piją to dodaję także do niej ze 2-3 liście mięty i wtedy mam jeszcze lepszy smak. A i kapkę koniaku czy jakiegoś likieru wiśniowego nie zaszkodzi (ale to tylko wersja dla dorosłych)
mam nadzieję że jeszcze zostanie zaliczona odpowiedź

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

raniuszka2
20 % tyle dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag.

Od dziecka uwielbiam picie dużych ilości czystej wody kranowej. Przez wiele lat woda w moim mieście była jedną z najsmaczniejszych i najlepszych w Polsce Z chwilą wybudowania i podłączenie do wodociągów miejskich stacji uzdatniania wody smak wody uległ pogorszeniu. Dlatego teraz dzbanek z filtrem jest nieodzowny w moim domu . Nic nie gasi tak dobrze pragnienie jak najczystsza woda .

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Zielarka
  • Zielarka

  • Posty: 3
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. 20% - tyle dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag.

2.
Woda smakuje mi najlepiej ze szczyptą dobrego humoru,
Z kilkoma kroplami optymizmu i świeżą porcją wigoru.
Dzięki solidnemu łykowi takiego napoju,
Nabieram chęci do życia i krzyczę: Do boju! ))

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

emerycia
  • emerycia

  • Posty: 6
  • Przepisy: 6
  • Artykuły: 0
ad.1/ 20% dziennego zapotrzebowania na magnez
ad.2/ Najlepiej smakuje mi woda ze świeżymi listkami mięty i kostkami lodu.

Odp: Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

dobiezka
  • dobiezka

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Dokładnie taki
obrazek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

dobiezka
  • dobiezka

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
odpowiedź na 1 pytanie : 20 % dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag

odpowiedź na 2 pytanie:

Moim ukochanym przepisem jest woda w towarzystwie soku z granatu i soku z limonki. Niesamowicie orzeźwiający trunek. Pychotka.

Ale na co dzień piję wodę z cytryną, zawsze rano po przebudzeniu, ponieważ pobudza mój metabolizm i dodaje energii na cały dzień.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

KatarzynaGra
2 litry wody DAFI AQUAMAG dostarczą nam aż 20% dziennego zapotrzebowania na magnez!

Gdy byłam młodsza, miałam słabość do słodyczy, piłam wodę z plasterkami cytryny i brązowym cukrem. Obecnie piję wodę z plasterkami cytryny, ale już bez cukru, czasem z cytryną i miętą, czasem z limonką i miętą. Narzeczony preferuje wodę z plasterkami świeżego ogórka, czasem także z dodatkiem mięty. Zimą oboje chętnie raczymy się wodą z syropem z pigwy lub malin, które robimy latem.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

renatak0
  • renatak0

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. 20 % dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag

2. Dla mnie im mniej dodatków tym lepiej,dlatego najbardziej smakuje mi krystaliczna ,schłodzona kostką lodu iz plasterkiem cytrusa (cytryna, grapefruit,limonka, pomarańcza do wyboru)

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

lubiekisiel
1. 2 litry wody dziennego zapotrzebowania na magnez z wkładu Dafi Agua Mag potrzeba 20% dziennego zaopatrzenia.

2. Uwielbiam zimną wodę z dodatkiem miodu, soku z cytryny i listków mięty.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

gatta
  • gatta

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Pytanie 1: 20%

Pytanie 2: Najczęściej piję czystą wodę, a piję jej całkiem sporo
Niemniej jeśli już staram się ją jakoś urozmaicić to najczęściej jest to cytryna; czasem cytryna + mięta. Ale już np. gdy jestem chora to piję ciepłą wodę z miodem

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu