Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Obserwuj wątek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

ailishek
  • ailishek

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. 20 % tyle dziennego zapotrzebowania na magnez zaspokajają 2 litry wody z wkładu Dafi AquaMag

2. Najbardziej smakuje mi woda z czerwonymi porzeczkami wrzuconymi do szklaneczki. Bardzo orzeźwia i gasi pragniene. Porzeczki nadają wodzie kwaśny posmak.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

cami_s
  • cami_s

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. Zaspokaja 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.

2. W gorące dni najbardziej lubię dobrze schłodzoną wodę z dodatkiem mrożonych owoców - winogron, truskawek, wiśni lub innych. Jeżeli akurat nie posiadam w domu takich owoców to przygotowuję wodę z kostkami lodu, dwoma plastrami cytryny i listkiem mięty lub melisy. Pychotka

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

elasz_82
  • elasz_82

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag zaspokajają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez
2. Woda najlepiej smakuje mi z plasterkami cytryny lub limonki oraz kilkoma listkami mięty.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

reksio8
  • reksio8

  • Posty: 2
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
1. 2 litry wody przefiltrowanej za pomocą wkładu filtrującego Dafi AquaMag zaspokajają aż 20 % dziennego zapotrzebowania na tak cenny składnik jakim jest magnez.

2. Woda naturalna
jest w sobie taka oryginalna.
Jednak z dodatkiem jeszcze bardziej inspiruje
i do wypicia nawołuje.
Ja uwielbiam ją z cytrusami
i stosuję taki zestaw czasami.
Doskonała jest z pomarańczą, grejpfrutem lub cytryną,
bo pobudza do działania, a łzy po niej nie płyną.
W gorących chwilach dodaje ukojenia,
ale słynie także z orzeźwienia.
Szklanka takiego napoju
dodaje wspaniałego nastroju.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

smieszka26
zaspokajania pragnienia,
uzupełniania magnezu w organizmie
Zalecane dzienne spożycie wody dla dorosłego człowieka to 2 litry, woda z filtra Dafi Aquamag dostarcza nam aż 20% dziennego zapotrzebowania na ten pierwiastek.
Najlepiej smakuje z sokami albo ze swiezymi wrzuconymi owocami roznego typu bardzo zdrowe

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

Brela
  • Brela

  • Posty: 2
  • Przepisy: 1
  • Artykuły: 0
Odp 1: 2 litry wody zaspokajają 20% zapotrzebowania na magnez

Odp2: Najchętniej piję wodę z sokami naturalnymi z owoców, bądź z kawałkami limonki, cytryny, pomarańczy, grapefruita i mięty, ostatnio z racji tego, że jest sezon uwielbiam wodę z arbuzem i ogórkiem jest mega orzeźwiająca, bardzo smakuje mi również połączenie z cytryną i miodem.Czasami przyrządzam wodę z ananasem i syropem kokosowym taka bezalkoholowa pina colada
Piłam u koleżanki wodę z Państwa filtra i smakuje mi bardziej niż sklepowa butelkowa ! Super sprawa mieć taki filtr w domu

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

jogurcik
  • jogurcik

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Odp na 1 pytanie:2 litry wody Dafi Aqua MAG dostarczają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez
odp na 2 pytanie: ja wodę uwielbiam sama,bo taka nauczylam sie pic w ciąży.ale uwielbiam tez robić sobie,mężowi i rodzicom-wieczorem do szklanki wody dodaje sok z polowki cytryny i 2 lyzki miodu,to dobrze wymieszac i rano wypijamy naczczo.

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

kornela2811
1.20 procent .
2. Najbardziej lubię wody owocowe.Wystrzegam się tych z marketów, gdyż w składzie zawierają niepotrzebne aromaty i konserwanty. Po co pić niezdrową wodę ze sklepu, kiedy można w domu, samemu zrobić sobie pyszną wodę, ze świeżych owoców. Kiedy przychodzi sezon od razu zaopatruję się w owoce takie jak truskawki, maliny. Woda z tymi owocami smakuje najlepiej ! Dla orzeźwienia dodaje dodatkowo kilka listków mięty. Oczywiście, woda jest bardzo smaczna także z innymi owocami np. z ananasem, gruszką, arbuzem, nektarynką czy kiwi.Owoce należy rozkroić lub rozgnieść, aby wydobyć ich smak i aromat. Jeżeli ktoś lubi słodkie napoje można dodać także łyżeczkę miodu.Jeżeli mam chęć na lemoniadę, dodaję do wody plasterki cytryny, rozmaryn, oraz słodzę ksylitolem. Zamiast ksylitolu oczywiście można dodać także cukier, ale ksylitol jest zdrowszym odpowiednikiem. Na odstresowanie proponuję wodę... z melisą plus dowolny owoc

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

buncia88
  • buncia88

  • Posty: 1
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
20 % dziennego zapotrzebowania zaspokajają 2 litry wody z filtru Dafi.

Limonka soczysta dziś mym faworytem!
Pita wraz z nią woda smakuje najlepiej!
Soczysty i kwaśny jest z niej miąższ wymięty,
orzeźwia i pachnie wraz z dodatkiem mięty.
Dodać jeszcze trochę kruszonego lodu,
na skwar uciążliwy świetna dla ochłody!
Woda i Limona - kompozycja śmiała,
Lecz uwierzcie mili… w smaku doskonała!
obrazek

Odp: Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu

cherry1977
1. 2 litry wody z filtru Dafi AquaMag zaspokajają 20% dziennego zapotrzebowania na magnez.
2. Najbardziej lubię wodę z dodatkiem świeżo wyciśniętego soku z owoców liczi, męczennicy jadalnej (dla niewtajemniczonych to passiflora), granadilli, kumwatu, granata. Do wody dodaję nie tylko sok, ale i małe kawałki tych owoców. Napój wygląda wtedy kolorowo, pięknie pachnie, kojarzy się z rajskimi wakacjami. Można tylko przypuszczać, że taka woda jest lepsza od boskiego nektaru. Ale, by nie było tak na maksa egzotycznie, to do wody dodaję też po jednym listku melisy, mięty i płatek róży.

Odpowiedz na/ edytuj Konkurs - Zdrowa woda w Twoim domu