kopiowanie przepisów

Obserwuj wątek

Odp: Odp: Odp: kopiowanie przepisów

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Ten temat...to bumerang...zawsze wraca
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: Odp: kopiowanie przepisów

malgorzata
o tym juz rozmawialismy:

http://forum.gotujmy.pl/zdjecia-przy-przepisach,watek,13314h0.html

Odp: kopiowanie przepisów

jarek-energy

Odp: kopiowanie przepisów

Izunia2007
Jarku - pisze o tym dlatego,ze zdjecia z mojego blogu robione przeze mnie tez ktos sobie kopiowal i wklejal gdzie mu pasowalo.Nie mialabym pretensji jesli napisalby pod nimi skad pochodza.Jednak w przypadku gdy ktos tego nie pisze,inni mysla ze to zdjecie jest tego kogos kto go wkleil.I tak tez sie stalo z Twoim postem o bulce.Nie chce wyjsc na jakac zlosnice,tylko bronie pewnych zasad-mysle ze mnie Jarku rozumiesz.A teraz koniec tematu i badzo sie ciesze ze mnie zrozumiales.

Odp: kopiowanie przepisów

jarek-energy
ok więc następnym razem wkleję link ok?.....tylko że jak bedzie na nim cos innego jeszcze to nie moja wina

Odp: Odp: kopiowanie przepisów

Izunia2007
jarek-energy napisał(a):

to zapewne do mnie wszystkie zdjęcia z moimi przepisam są moje , i każdy przepis też , a zdjęcia w forum np.fajnych fotek czy też bulki są skopiowane oczywiscie z innych serwerów i napisałem o tym kiedy tylko pytałaś to że nie podałem wtedy linka do określonych zdjęć to tylko dlatego że trzeba trochę poszukać i się natrudzić ale jak tylko chcesz te fotki to ok ...masz:
http://fazoland.pl/2008/04/26/wkurzona-buleczka/
a dwa to to że juz sie nie czepiam i napisałem o tym
a trzy to to że jeśli ktoś uważa że zdjęcia z przepisów nie są moje mogę to w każdej chwili udowodnić ..wystarczy do mnie napisać prywatnie.

Jarku - nie zrozum mnie zle,ja nie mam nic do Twoich przepisow.Zgadles ze chodzi o te fotki z bulka a potem z chlebem.Sprawa jest prosta: jesli ktos WKLEJA obojetnie gdzie NIE SWOJE ZDJECIE powinien przy nim dac informacje skad pochodzi, a nie kilka postow dalej.Ja nie musze sie trudzic i szukac bo mnie to nie obchodzi,chociaz akurat znam te strone z ktorej je kopiowales.Sa fora na ktorych za cos takiego dostalbys ostrzezenie.Tyle sie o tym pisze i mowi a Ty w nastepnym temacie robisz dokladnie to samo.

Odp: kopiowanie przepisów

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
ojojoj Jarek no o to to na pewno Cie nikt nie podejrzewa ze te potrawy nie sa Twoje, chocby po czarnej zastawie widac pozdro i juz mi sie tu nie klocic prosze!

Odp: kopiowanie przepisów

jarek-energy
to zapewne do mnie wszystkie zdjęcia z moimi przepisam są moje , i każdy przepis też , a zdjęcia w forum np.fajnych fotek czy też bulki są skopiowane oczywiscie z innych serwerów i napisałem o tym kiedy tylko pytałaś to że nie podałem wtedy linka do określonych zdjęć to tylko dlatego że trzeba trochę poszukać i się natrudzić ale jak tylko chcesz te fotki to ok ...masz:
http://fazoland.pl/2008/04/26/wkurzona-buleczka/
a dwa to to że juz sie nie czepiam i napisałem o tym
a trzy to to że jeśli ktoś uważa że zdjęcia z przepisów nie są moje mogę to w każdej chwili udowodnić ..wystarczy do mnie napisać prywatnie.

Odp: Odp: kopiowanie przepisów

malgorzata
kto

Odp: kopiowanie przepisów

Izunia2007
jarek-energy napisał(a):

są już rekordziści więcej na poście " siedzi w autobusie"

Najgorzej jak ktos ma cos do kogos a sam siebie nie widzi.Czepiasz sie kopiowania a sam wklejasz tu nie swoje zdjecia nie podajac przy tym zrodla.

Odpowiedz na/ edytuj kopiowanie przepisów