kopiowanie przepisów

Obserwuj wątek

Odp: kopiowanie przepisów

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
anulka, oczywiscie nie ma problemu pozdrawiam

Odp: Odp: kopiowanie przepisów

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Mam tak samo....kopiuję swoje przepisy z innej strony. Stanowią one moją własność i mogę z nimi robić co mi się podoba.
Bahus
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: kopiowanie przepisów

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Jestem tutaj nowa,wstawiam też przepisy od marca na innej stronce,wszystkie moje przepisy są sprawdzone ,wykonane przez moja mamę, babcię i mnie.
Mam prawie 200 przepisów,wszystkie sprawdzone i udokumentowane własnoręcznie
zrobionymi zdjęciami.
Znalazłam tę stronkę przez przypadek,spodobała mi się! i nie widzę w tym nic złego że np.wstawię dziennie 10 przepisów czy jeden.
Chcę się podzielić z innymi i korzystać z przepisów użytkowników,co w tym złego?
Jak kopiuje to swoje, prawda? nie powinno to nikomu przeszkadzać
Takie jest moje zdanie

Odp: kopiowanie przepisów

Justyna33
  • Justyna33

  • Posty: 87
  • Przepisy: 14
  • Artykuły: 0
ja w serwisie tyle razy natknęłam się na prawie identyczne przepisy jak moje,więc staram się wrzucać takie,które mam z innych składników i trochę inaczej przyrządzam,pozdrawiam

Odp: kopiowanie przepisów

dobry
  • dobry

  • Posty: 1106
  • Przepisy: 12
  • Artykuły: 0
sluchajcie, po prostu to widac
jak ktos napisze przepis wg znanego ogolnie konceptu ale swoimi slowami to jest w tym jego wklad i dzielo
ale po prostu zdarzaja sie przepisy typu "kopiuj/wklej", wrecz zachowany jest uklad i charakterystyczne dla innej strony elementy oraz formatowanie tekstu
moderujac ten serwis widzielismy niejedno i - uwierzcie mi - wiele rzeczy bierzemy juz na czuja

Odp: kopiowanie przepisów

czekoladowe knedle
ok, dzieki.

Odp: Odp: Odp: kopiowanie przepisów

Jeżeli napiszesz, a on juz gdzies istnieje - nie ma problemu. Jeżeli przekleisz go z innego źródła - problem już niestety jest. Wyjątek: w tym innym źródle wpisałaś SWÓJ przepis wczesniej samodzielnie.

Odp: Odp: kopiowanie przepisów

czekoladowe knedle
napisalam ze chodzi o przepis lazanki z kapusta i kielbasa, nie same lazanki,no i wlasnie to jest moj wymysl... gdzie faktycznie wiele ludzi tak samo je przyzadza nawet na tej stronce jest identyczny przepis...ale zecz w tym co bedzie jesli ja napisze tutaj przepis a okaze sie ze gdzies on juz tez istnieje..? wiele przepisow zna sie od lat ,od ludzi albo gdzes sie tam uslyszalo byc moze ze pochodzi z jakiejs ksiegi i chce go podac na stronke...moge to zrobic czy nie ? bedzie to kopiowanie czy nie ?

Odp: kopiowanie przepisów

cremebrule
  • cremebrule

  • Posty: 1197
  • Przepisy: 29
  • Artykuły: 0
ale ty twierdzisz ze wymyslilas lazanki? czy ze z kielbasa?
No bo zeby lazanki same w sobie byly twoim dzielem to mi sie nie wydaje, ale jesli przyrzadzasz je na jakis wlasciwy sobie sposob to jest to twoj sposob i tyle, choc pewnie sporo ludzi w polsce tez wpadlo na bardzo podobny sposob i tyle.
Mi sie wydaje ze problem jest jak ktos bezczelnie robi kopiuj wklej z innej strony i sie pod tym podpisuje...

Odp: kopiowanie przepisów

czekoladowe knedle
z tym kopiowaniem przepisow to jest ciezki temat, np. jestem pewna ze ja wymyslilam lazanki z kapusta i kielbasa kilka ladnych lat temu, a tym czasem mam znajoma starsza sporo odemnie ktora opowiadala ze jej mama juz robila lazanki kiedy ona jeszcze byla dzieckiem,czyli jednak nie ja je wymyslilam a dala bym sie pociac ze to moj wymysl...i co teraz...?

Odpowiedz na/ edytuj kopiowanie przepisów