Kuchnia otwarta czy zamknięta?

Obserwuj wątek

Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

fajnachata-pl

Można przecież pozostawić kawałek ściany, wybudować barek albo ustawić na granicy pomieszczeń stół.

zmieniono 1 raz (ostatnio 20 mar 2012 15:14 przez fajnachata-pl)

Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

Jeżeli mogę coś doradzić,to zdecydowanie kuchnia zamkniętą. Raz ze wtedy możesz wszystko spokojnie przyrządzić i zapachy nie przedostają się do innych pomieszczeń,a dwa że masz święty spokój podczas przygotowania różnych potraw.

Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

f_felicita
Tutaj możecie znaleźć różne rozwiązania dla kuchni. Zarówno tej otwartej, jak i zamkniętej:

www.kuchnie.apartamenty.pl

Mnóstwo ciekawych pomysłów na kuchnię. Polecam!

Odp: Odp: Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

pomelo
  • pomelo

  • Posty: 4
  • Przepisy: 0
  • Artykuły: 0
Otwarta Kuchnia to naprawdę świetna sprawa. Wspólne gotowanie, czy przyrządzanie drinków podczas imprez, jest znacznie fajniejsze niż samotne siedzenie w kuchni i trudzenie się z potrawami, podczas gdy goście bawią się bez gospodarza w salonie. Myślę, że coś takiego: http://kuchniazsalonem.notlong.com
oprócz, że wygląda naprawdę przyjemnie, to pozwala na świetne imprezy Co do zapachów podczas gotowania, to myślę że dobry pochłaniacz powinien załatwić sprawę i salon nie powinien przesiąkać zapachem obiadków

zmieniono 1 raz (ostatnio 19 paź 2009 12:27 przez pomelo)

Odp: Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

kinga
  • kinga

  • Posty: 2968
  • Przepisy: 55
  • Artykuły: 0
A ja mam kuchnię połączona z jadalnia,a salon na półpiętrze i powiem Wam,ze kto by nie przyszedł każdy pcha sie do kuchni i tam odbywa sie zresztą najwiecej imprez

Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

A.B.
  • A.B.

  • Posty: 1458
  • Przepisy: 259
  • Artykuły: 3
ja chyba raczej zamkniętą,a może pół zamkniętą,bo nie ma tam jadalni,ale jest stół i tam jadamy na codzień,a gdy mam gości w pokoju dziennym,w kuchni nie mam zamykanych drzwi,tylko otwarte wejście wykończone łukiem

Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

ulcia21
  • ulcia21

  • Posty: 3060
  • Przepisy: 68
  • Artykuły: 0
Ja mam zamknieta kuchnie i sie z tego ciesze .Kuchnia ma 14m2 i jak przyjda blizsi znajomi siedzimy w kuchni i jest fajnie,

Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

Anula
  • Anula

  • Posty: 2320
  • Przepisy: 336
  • Artykuły: 1
A ja jestem za kuchnia zamknieta,teraz mam kuchnie z salonem,przegrodzone tylko barkiem i szczerze mowiac nie jestem z tego zbyt zadowolona.

Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

kasandra6
  • kasandra6

  • Posty: 140
  • Przepisy: 399
  • Artykuły: 0
JA MAM WŁAŚNIE W PLANACH ZROBIĆ KUCHNIĘ POWIĄZANĄ Z SALONEM A GRODZIĆ BĘDZIE TAKI BAREK Z BLATEM JAK W PABIE I HAKERAMI

Odp: Odp: Kuchnia otwarta czy zamknięta?

Ann
  • Ann

  • Posty: 93
  • Przepisy: 26
  • Artykuły: 0
Zgadzam się, to jest świetny pomysł!
Poza tym kuchnia to serce domu i dobrze jest jak jest do niej "szeroki" dostęp. U mnie bardzo często imprezy przenoszą się właśnie do kuchni, a w sytuacji kiedy kuchnia jest pół otwarta nikt nie jest wyalienowany, ani ci co w kuchni, a ni ci co w salonie.

Odpowiedz na/ edytuj Kuchnia otwarta czy zamknięta?