No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Obserwuj wątek

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
Tak ,ale wtedy nikt mi nie kazał zgadzać się z jakimikolwiek "manipulacjami" z danymi osobowymi. Jak sama widzisz zmieniły się warunki i właściciel...a więc moja poprzednia zgoda na bezterminowe i bezwarunkowe publikacje jest w obecnych nowych warunkach nieważna. Jeśli nic się nie zmieniło to dlaczego wysyłane są te maile? Są one dowodem, że jednak coś się prawnie zmieniło, a jeżeli się zmieniło to również moje poprzednie oświadczenie woli w obecnym stanie rzeczy nie obowiązuje. Zresztą od tego są prawnicy i sądy.

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 paź 2009 15:09 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

co prawda:
Wpisy Użytkowników chronione są prawem autorskim, ich rozpowszechnianie jest naruszeniem praw majątkowych autorów przepisów.
Przepisy mogą być używane i rozpowszechniane wyłącznie w celach prywatnych. Używanie ich w celach zarobkowych w jakiejkolwiek formie jest naruszeniem praw majątkowych autorów przepisów.
ale:
Użytkownik wyraża zgodę na modyfikację lub wykorzystanie Wpisów w innych źródłach przez serwis Gotujmy.pl.
I to mi sie najbardziej podoba szach- mat

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

NIESPODZIANKA-
Dodając Wpisy do serwisu Gotujmy.pl Użytkownik oświadcza, że jest ich autorem i zezwala na ich bezterminową i bezwarunkową publikację w serwisie.
podpisales ze sie zgadzasz? Mazultaf!

Odp: No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

mamqa
  • mamqa

  • Posty: 123
  • Przepisy: 24
  • Artykuły: 0
Też taki dostałam... i również odebrałam to jako szantaż... dla swojej wygody zgodziłam się aczkolwiek tylko dlatego iż nie chce mi się przepisywać przepisów które mam w ulubionych... za dużo tego... na bieżąco mogłabym sobie przepisywać od moich ulubionych kucharzy ale to co już tu zgromadziłam to praca na miesiąc
Myślę że po prostu ten mail był pisany bez wyczucia, wystarczyło inaczej go sformułować i już nie było by problemu.

No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl

Bahus
  • Bahus

  • Posty: 2977
  • Przepisy: 624
  • Artykuły: 5
zobaczcie co dostałem mailem (nie tylko ja) wpierw zacytuję

"Szanowny Panie/i

W związku z wyrażonym przez Pana/ią sprzeciwem wobec zamieszczenia danych osobowych w Bazie Danych Gotujmy.pl, jesteśmy zmuszeni wszcząć od dnia 16 października br. procedurę zablokowania Pana/Pani konta na portalu. Będzie się to wiązało z brakiem Pana/Pani możliwości zalogowania się jako użytkownik Gotujmy.pl, odbierania poczty, odpowiedzi na maile, dołączania artykułów i przepisów oraz brania udziału w konkursach i rankingach.

Jeśli chce Pan/i mieć nadal aktywne konto, prosimy o odesłanie (nie później niż do 15.10.2009) maila z wpisanym w temacie TAK na adres zgoda@infor.pl

Redakcja Gotujmy.pl

Jest to szantaż. Tylko dlatego. że się nie zgodziłem na "obróbkę" moich danych osobowych zostanę wywalony..Nadal nie zgadzam się i koniec. Widzę, że to są te zmiany na lepsze o których pisze Dobry. Gratuluję.

Kategorycznie żądam wykasowania (z chwilą zablokowania mojego konta) wszystkich moich przepisów i artykułów. Jest to moja własność i nie zgadzam się na ich utrzymywanie na stronie. Gdy tylko zostanie moje konto zablokowane wysyłam do właścicieli strony odpowiednie pismo. W przypadku nie zastosowania się do moich żądań lub braku odpowiedzi oddaję sprawę do sądu. Będę domagał się odszkodowania.

Ewentualnie w grę wchodzi również zapłacenie mi za pozostawienie moich przepisów, artykułów i wkładu w rozwój strony (a ten był niemały)
A tak swoją drogą postępowanie Wasze jest wysoce nieetyczne.

zmieniono 1 raz (ostatnio 10 paź 2009 13:16 przez Bahus)
Opis: Oddany Przyjaciel, który odszedł do krainy wiecznego szczęścia.

Odpowiedz na/ edytuj No i mamy te obiecane zmiany na gotujmy .pl