Nowe pomysły na konkursy

Obserwuj wątek

Odp: Nowe pomysły na konkursy

Babciagramolka
Glumanda - pomysł by przepisy trafiały w specjalne miejsce - super .Moga przeciez byc i w książce wśród przepisów i wyodrębnione w konkursie .
Ocenianie przez jury - nie mam nic przeciwko- unikniemy tendencyjnych ocen .
Nie miała bym nic przeciw zgłaszaniu do konkursu przepisów które już wstawiłam - ale ....Tak sobie myślę ,że tacy jak ja byli by w jakiś sposób w takim razie uprzywilejowani w stosunku do tych co dopiero zaczynają wstawianie - jakoś trzeba by to przemyśleć .

Odp: Nowe pomysły na konkursy

Glumanda
  • Glumanda

  • Posty: 587
  • Przepisy: 111
  • Artykuły: 3
Uwazam, ze przepisy na konkurs powinny trafiac w specjalne miejsce, gdzie tylko takie beda sie znajdowaly.

Ocena przez specjalne jury, to bardzo dobre rozwiazanie...bo inaczej to znowu, niezyczliwi nabija komus samych jedynek.. (znam to z autopsji)

Zdjecie do przepisu konkursowego powinno byc.
Pytanie?
- jesli mam juz w swoim dorobku przepisy, ktore moim zdaniem, nadaja sie na konkurs, poniewaz spelniaja wymagane kryteria, czy mozna takie zglaszac?
Anulka dobrze napisala, ze skoro stac kogos na komputer i internet.. to moze i o zdjecie sie postarac... Przeciez mozna nawet skorzystac z uprzejmosci znajomych.

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły na konkursy


......... konkurs sprowadzi sie do tego samego co jest teraz, no i bedzie mozna zakladac kilka kont i oceniac przepisy ze swoich kont.... moze lepiej zostawic tak jak jest i niech inni wybiora najlepszy przepis ktory wygrywa?

Co myślicie o tym, żeby przepisy były oceniane przez jury?
Tit

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły na konkursy

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Persik chyba jednak przesadzasz,skoro stać ludzi na komputer i opłacanie internetu ,to chyba na aparat kupiony na giełdzie tym bardziej ,przejedź się ,a sama się przekonasz

Odp: Odp: Nowe pomysły na konkursy

anullka7
  • anullka7

  • Posty: 246
  • Przepisy: 514
  • Artykuły: 0
Bahus napisał(a):

Ja uważam, że potrawy na konkurs powinny być ze zdjęciami. Dzisiaj aparat cyfrowy można już kupić bardzo tanio . Również większość "komórek" posiada możliwość rejestrowania obrazu.

Bardzo chętnie pomogę w obróbce komputerowej zdjęć (tych gorszych technicznie)

Popieram Bahusa,też uważam że na konkurs powinny być przepisy ze zdjęciami,tak jak napisał Bahus,teraz prawie każda komórka robi zdjęcia,wprowadzenie zdjęcia do kompa też jest bardzo prostea na giełdzie można kupić używane aparaty w super stanie, za parę groszy.

Odp: Nowe pomysły na konkursy

Babciagramolka
Taki kabel w komisie można dostać za grosze - trzeba tylko pójść z telefonem żeby dobrali odpowiedni .

Odp: Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły na konkursy

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Doro napisał(a):

Persik napisał(a):

Bahus napisał(a):

Ja uważam, że potrawy na konkurs powinny być ze zdjęciami. Dzisiaj aparat cyfrowy można już kupić bardzo tanio . Również większość "komórek" posiada możliwość rejestrowania obrazu.

Bardzo chętnie pomogę w obróbce komputerowej zdjęć (tych gorszych technicznie)

Bahus owszem można kupić za parę groszy ale nie zawsze każdego stać na kupno aparatu i tak jak wspominałam fajnie by było gdyby była możliwość wstawiania zdjęć z telefonu


Persik, jak masz komorke z aparatem to musisz miec rowniez kabel...ktory podlaczasz do komputera ........ Wysylajac do kazdego przepisu zdjecie przez MMS,....to przez miesiac masz aparat cyfrowy

kabel gdzieś mi wcieło

Odp: Odp: Nowe pomysły na konkursy

Lucy
  • Lucy

  • Posty: 193
  • Przepisy: 13
  • Artykuły: 0
Babciagramolka napisał(a):


Drugie - jeśli jest to konkurs to może każdy z uzytkowników wybierze 1 swój przepis który wstawia na konkurs ( szczytem marzeń by było by była to potrawa ugotowana specjalnie na ten konkurs ) .Mamy wtedy czystą sytuację
Nic by nie stało na przeszkodzie by w tym samym okresie trwało kilka konkursów np na danie na Andrzejki , na jesienną pluchę na coś tam ...

Babciuniu, konkurs sprowadzi sie do tego samego co jest teraz, no i bedzie mozna zakladac kilka kont i oceniac przepisy ze swoich kont.... moze lepiej zostawic tak jak jest i niech inni wybiora najlepszy przepis ktory wygrywa?
Ale jestem za tym zeby bylo duzo konkursow w tym samym czasie - nie tak monotonnie ze caly miesiac tylko zupy, tylko w 1 miesiacu i cos z mięs i cos z ryb i cos z deserow - mniej monotematycznie ))) A jak nie starczy nagrod to mozna nagradzac mniej osob w kazdym konkursiku )))
Buzi8aczki i caluski
pilna obserwatorka zmian Lucy

Odp: Odp: Odp: Nowe pomysły na konkursy

Doro
  • Doro

  • Posty: 2811
  • Przepisy: 8
  • Artykuły: 0
Persik napisał(a):

Bahus napisał(a):

Ja uważam, że potrawy na konkurs powinny być ze zdjęciami. Dzisiaj aparat cyfrowy można już kupić bardzo tanio . Również większość "komórek" posiada możliwość rejestrowania obrazu.

Bardzo chętnie pomogę w obróbce komputerowej zdjęć (tych gorszych technicznie)

Bahus owszem można kupić za parę groszy ale nie zawsze każdego stać na kupno aparatu i tak jak wspominałam fajnie by było gdyby była możliwość wstawiania zdjęć z telefonu


Persik, jak masz komorke z aparatem to musisz miec rowniez kabel...ktory podlaczasz do komputera ........ Wysylajac do kazdego przepisu zdjecie przez MMS,....to przez miesiac masz aparat cyfrowy

Odp: Odp: Nowe pomysły na konkursy

Persik
  • Persik

  • Posty: 913
  • Przepisy: 1125
  • Artykuły: 42
Bahus napisał(a):

Ja uważam, że potrawy na konkurs powinny być ze zdjęciami. Dzisiaj aparat cyfrowy można już kupić bardzo tanio . Również większość "komórek" posiada możliwość rejestrowania obrazu.

Bardzo chętnie pomogę w obróbce komputerowej zdjęć (tych gorszych technicznie)

Bahus owszem można kupić za parę groszy ale nie zawsze każdego stać na kupno aparatu i tak jak wspominałam fajnie by było gdyby była możliwość wstawiania zdjęć z telefonu

Odpowiedz na/ edytuj Nowe pomysły na konkursy